fbpx
Güncel

110 Yaşındaki Kadın Tiktok Fenomeni Oldu

2020’nin en çok yükseliş gösteren sosyal medya platformu olan Tiktok, dünya genelinde popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Bu nedenle de bir çok kullanıcı eskiden dalga geçtiği Tiktok’u kullanmaya başladı bile. Tiktok‘u kullanmaya başlayanların arasında sadece gençler yok. Yaşlılarda Tiktok uygulamasında yer alıyor. Hatta 110 yaşındaki kadın Tiktok fenomeni oldu ve en yaşlı fenomen olarak tarihe geçti.

110 Yaşındaki Kadın Tiktok Fenomeni Oldu
110 Yaşındaki Kadın Tiktok Fenomeni Oldu

Amy Hawkins ismindeki kadın geçtiğimiz günlerde Tiktok hesabı açtı. Daha sonra 110. yaş kutlamasında şarkı söylerken video çeken kadın, kısa zaman içerisinde milyonlarca izleyici ile buluşurken fenomenliği ilan etti.

110 Yaşındaki Tiktok Fenomeni Görenleri Şaşırtıyor

Yeni internet fenomeni aslında sahnelere yabancı değil . Gençlik yıllarında da dansçılık yapan ve bir çok kez sahneye çıkan Hawkins artık dans edebilecek durumda değil. Fakat fiziksel olarak yaşlansa da gençliğindeki heyecanı kaybetmemiş gibi görünüyor.

Çektiği videonun yayılmasından sonra açıklamalarda bulunan Hawkins gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu söyledi. Buna ek olarak Tiktok’un ne olduğunu hala anlayamadığını fakat bunun video çekmesine engel olmadığını ifade etti.

Hawkins’in birde Lillian isminde bir kardeşi de var. O da 101 yaşında gazetecilerin neden bu kadar uzun yaşadınız sorusuna da cevap veren Hawkins hiç doktora gitmediklerini bu kadar uzun yaşamalarını buna bağladığını ifade ediyor.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?