Güncel

14 Yaşındaki FIFA 21 Oyuncusundan Büyük Başarı

Dünyanın en çok oynan futbol oyunlarından bir tanesi konumunda olan FIFA 21, arkadaşlarınız ile rekabet etmenizi sağlayacak bir platform olmanın yanı sıra Ultimate Team modu ile de Avrupa da ki diğer oyuncular ile mücadele etmenize olanak sağlıyor. Bir çok oyun moduna sahip olan FIFA 21’de rekabetçi oyun modu olarak bilinen ve bir çok eporcunun oynadığı “Hafta Sonu Ligi” olarak bilinen bir oyun modu da var.

14 Yaşındaki FIFA 21 Oyuncusu
14 Yaşındaki FIFA 21 Oyuncusu

Hafta Sonu Liginde oyunculara hafta sonu boyunca 30 maç yapma imkanı sağlanıyor. Oyuncular her haftasonu 30 maç yaparak galibiyet sayılarına göre değişen ödüller kazanabiliyor ve Avrupa’nın en iyi oyuncusu unvanını alabiliyor. Fakat 20 galibiyetten fazla yapmak oldukça zor olabiliyor. Hatta öyle ki 30 galibiyet yapan oyuncu sayısı 100’ü geçmiyor. Bu noktada 14 yaşındaki FIFA 21 oyuncusundan büyük bir başarı geldi.

FIFA 21 Çıktığından Beri Bütün Maçlarını Kazanan 14 Yaşındaki FIFA 21 Oyuncusu:  Anders Vejrgang​

Henüz 14 yaşına yeni giren esporcu Anders Vejrgang​ şu an da kimsenin rakip olmak istemeyeceği bir oyuncu konumunda. Genç esporcu FIFA 21 oyun tutkunları ile buluştuğundan beri geçen 6 haftada çıktığı bütün Hafta Sonu Ligi maçlarını kazanarak 180-0 gibi oldukça zor ve takdir edilmesi gereken bir başarı kazandı.

14 Yaşındaki FIFA 21 Oyuncusu
14 Yaşındaki FIFA 21 Oyuncusu

İşin garip yanı ise Vejrgang , RB Leipzig adlı espor takımının bir oyuncusu olmasına rağmen henüz 16 yaşını doldurmadığı için FIFA’nın düzenlediği organizasyonlarda mücadele edemiyor. Yani Anders Vejrgan, FIFA müsabakalarına katılamayacak kadar küçük olmasına rağmen kendini kanıtlamış ve gelecekte çok başarılı olacak bir esporcu.

Dilerseniz bunun gibi ilginç haberlere ulaşmak için Teknotomy Güncel adresine bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu