Teknotomy Dosya

150 TL Altı Wi-Fi Sinyal Güçlendiriciler

Bugün sizler için 150 TL Altı Wi-Fi sinyal güçlendiriciler arasında en iyi seçtik. Ev  internetinizin bağlantı hızı ne kadar yüksek ,modeminizin kablosuz internet yayma gücü ne kadar geniş olursa olsun illa evinizdeki bir bölümde internetiniz tam olarak çekmediğini fark edebilirsiniz. Wi-Fi sinyal güçlendirici bir cihazıyla bu sorunu kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Wi-Fi sinyal güçlendiriciler âdeta evinizde iki modem varmışçasına geniş ve hızlı bir bağlantı ağı sağlıyor.

Wi-Fi Sinyal Güçlendiriciler Sayesinde İnternetinizi Daha Hızlı Kullanıyorsunuz
Wi-Fi Sinyal Güçlendiriciler Sayesinde İnternetinizi Daha Hızlı Kullanıyorsunuz

Ama Wi-Fi sinyal güçlendiricileri satın almak her zaman kolay bir karar olmuyor .Sebebi ise şu an piyasada yüzlerce bu tip cihaz satılmaktadır ve bazılarının açıklamaları oldukça kafa  karıştırıyor. Fiyat konusu ise çoğu zaman bir hayli kafa karıştırıcı oluyor. Wi-Fi sinyal güçlendiriciler farklı kullanıcıların bütçe ve ihtiyaçlarına arz ediyorlar.

150 TL Altı Wi-Fi Sinyal Güçlendiricilerin Özellikleri

TP-Link TL-WA854RE

  • Fiyatı: 138 TL
  • Veri Aktarım Hızı: 300 Mbps

TP-Link TL-WA854REmodeli listemizin ilk sinyal güçlendiricisi. Model de sinyal lambası bulunuyor. Sinyal lambasında 5 adet farklı gösterge yer alıyor. Bu göstergeler sayesinde ana modem ile arasındaki internet bağlantı hızı görebiliyorsunuz. Bu sayede ana modem ile arasındaki internet bağlantı hızını görebiliyorsunuz. Cihazın kullanımı oldukça basit. Modemi prize takmanız yetiyor. Gerisini modem kendisi hallediyor.

TP-Link TL-WA854RE
TP-Link TL-WA854RE

Everest EWR-301

  • Fiyatı: 129 TL
  • Veri aktarım hızı: 300 Mbps

Çin firması olan Everest markası tarafından üretilen Everest EWR-301 modeli, bizlere sunduğu 300 Mbps ve 2.4 Ghz hızla dikkatleri çekti. Cihaz Ethernet adlı girişe sahip olsa bile direkt prize takarak kablosuz olarak kullanılmasa da mümkün. İllaki, ethernet  sunduğu sinyal gücü değişiklik gösterebiliyor ancak  fiyat – performans açısından farklı seçenekler sunmasıyla öne çıkıyor.

Everest EWR-301
Everest EWR-301

Xiaomi Mi Router 4C

  • Fiyatı: 126 TL
  • Veri aktarım hızı: 300 Mbps

Xiaomi Mi Router 4C adlı modelinin en dikkat çeken özelliklerinden biri üzerinde bulunan dört tane anten olması. Bazı kullanıcılar için kaba bir görüntü sunan antenler, cihazın Wi-Fi sinyal gücünü nerede ise ikiye katlamasını sağlıyor. Çoğu  Xiaomi markasının ürünü gibi Mi Router 4C cihazında da akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebileceğiniz bir mobil uygulama sayesinde kontrol edebiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Router 4C
Xiaomi Mi Router 4C

150 altı Wi-Fi sinyal güçlendirici yazımızın sonuna geldik. Sizce en iyi güçlendirici hangisi?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu