Güncel

20 Nisan’da Apple Pencil 3 Gelebilir

Amerikan merkezli teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 20 Nisan günü yeni bir etkinlik yapacağını açıkladı. Bu haber insanlarda heyecan yaratırken yeni tanıtılacak ürünler merakla beklenmeye başladı. Birçok yeni ürünün tanıtılması beklenen etkinlikte AirTags, yeni AirPods ve iPad’ler öne çıkan ürünler olarak gösterildiler. Fakat bu gün gelen haberlere göre Apple Pencil 3’de yeni etkinlikte tanıtılabilir.

20 Nisan'da Apple Pencil 3'de Gelebilir
20 Nisan’da Apple Pencil 3’de Gelebilir

Mark Gurman Lansmana Dair Beklentilere Düşürdü

İddialara göre tasarımsal olarak 2. nesil Apple pencil’a benzeyecek olan cihazın tanıtımı yeni iPad ile beraber yapılacak. Henüz tanıtılacağı kesinleşmeyen cihazın hangi özelliklere sahip olacağı ise bilinmiyor. Birçok insanın iPad almasının ardında yatan sebep Apple pencil olarak gösteriliyor. İkinci sürüm ile beraber şarj sıkıntısını da ortadan kaldıran Apple 3. nesilde ne gibi yenilikler yapacak hep beraber göreceğiz.

Apple’a yakınlığı ile ün salmış olan ünlü analist Mark Gurman’a göre yeni lansman hakkında yüksek bir beklentiye girmemek gerekiyor. Zira Mark Gurman yaptığı açıklamada etkinlikte ileri derece yenilikçi ve olağanüstü bir cihazın tanıtılmayacağını açıkladı. Ünlü analiste göre Apple var olan ürünleri biraz geliştirerek karşımıza çıkaracak.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu