Influencerlar

Danla Bilic 8 Mart Özel Videosunda Ekrem İmamoğlunu Konuk Edecek

Türkiye’nin ilk kadın influencer’larından biri olan Danla Bilic geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde biz kadınlar için Ekrem İmamoğlu başkanımla bir araya geliyoruz. Soruları birlikte hazırlayalım mı? Ne sormak isterdiniz?” ifadelerini kullanarak 8 Mart özel videosunda Ekrem İmamoğlu’nu konuk edeceğini açıkladı.

8 Mart Özel Videosunda Ekrem İmamoğlunu
Danla Bilic 8 Mart Özel Videosunda Ekrem İmamoğlunu Konuk Edecek

Paylaşıma bin 500 civarında yorum ve 52 bin civarında beğeni gelirken paylaşım Twitter da gündem oldu. İzleyiciler sabırsızlıkla 8 Martı beklemeye başladı. Videonun çekimleri ise bugün tamamlandı.

Bugün Instagram hesabından Ekrem İmamaoğlu ile olan bir fotoğrafını paylaşan Biliç “8 Mart Dünya Kadınlar Günü için,aslında her gün için Ekrem İmamoğlu başkanıma zor sordum. O, cevaplarken zorlandı mı, yakında YouTube’da yayında” ifadelerini kullandı.

Danla Bilic’in 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel videosu 8 martta izleyiciler ile buluşacak. Videonun ne kadar izleneceğini ve ne kadar başarı sağlayacağını hep beraber göreceğiz. Influencerlar hakkında her türlü bilgi, haber ve içeriklere Teknotomy Influencerlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu