Güncel

Google, Action Blocks için Güncelleme Getiriyor

Çok uluslu teknoloji devi Google, cihaz yedekleme ve geri yükleme ile Action Blocks için yeni güncellemeler getiriyor. 4 Eylül 1998 tarihinde kurulan ve dünyanın dört bir yanındaki birçok tüketiciye internetle ilgili hizmetler ve ürünler sunan Amerikan merkezli teknoloji şirketinin, neredeyse her hafta kullanıcılarına yeni güncellemeler ve özellikler getirdiği biliniyor.

Action Blocks
Action Blocks

Cihazınızı Değiştirseniz Bile Action Blocks Hala Sizinle Olacak

Şirket, kullanıcılarının endişelerini duyar, kusurlarını kabul eder ve düzeltmek için zaman kaybetmez. Google yıllar içinde kullanıcıları için o kadar çok uygulama ve özellik başlattı ki, Google’ın katılımı olmadan internetle ilgili bir şey yapmak neredeyse imkansız. Google tarafından Android kullanıcıları için geliştirilen o kadar çok uygulama var ki, her birinin üzerinde bir sekme tutmak artık imkansız bir hale geldi.

Google, insanların rutin eylemleri kolaylaştırmak için Android telefon ve tabletleri kullanmasını kolaylaştıran web tabanlı araçlar olan Action Blocks uygulamasına sahiptir. Action Bloks’un yardımıyla kullanıcılar, bir ad veya görüntü ekleyerek ana ekranlarına ortak eylemler ekleyebilir. Telefonunuzda eylem bloklarını kullanmak için, Android cihazınızda Google Play Store’u açın, uygulamayı arayın, bulun, kur’a dokunun ve şimdi kurulumun tamamlanmasına izin verin.

Google bu sefer uygulamasına, diğer cihazlara geçerken yedekleme ve geri yükleme ile diğer küçük iyileştirmeler için bir güncelleme daha getirdiğini söyledi. Action Blocks’un bu yeni 1.3 sürümü yakında kullanıma sunulacak. Bu, kullanıcıların herhangi bir cihazını yükselttikten sonra bloklarını kaybetmemesini sağlayacaktır.

Kaynak
Google is bringing new updates to its Action Blocks app with backup and restore, along with some other small improvements as well

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu