Güncel

Adada Yaşayan YouTuber 1 Milyon Aboneye Ulaştı

Bir YouTube kanalı oluşturup üstüne iyi bir takipçi kitlesi oluşturmak hiç de kolay olmuyor. Bu zorluk, özellikle de bir sene içinde bir milyon abone kazanma söz konusu olduğunda daha da zorlaşıyor. Fakat bir YouTuber tüm bunların üstesinden gelerek bir milyon aboneye ulaştı. Nasıl yaptığı konusuna gelirsek, bunu alışılmadık bir şekilde, geçen haftayı bir adada mahsur geçirerek ve onu YouTube’da yayımlayarak yaptı.

Adada Yaşayan Youtuber
Adada Yaşayan Youtuber 1 Milyon Aboneye Ulaştı

YouTuber Airrack ve ortağı Mack, bir senede bir milyon aboneye ulaşmayı amaçlıyordu. YouTuber, saçma sapan şakalar ve goygoyluk yaparak, çoğunlukla Jake Paul ile boks yaparak, ve Logan Paul‘un havuzuna bir yat atmak gibi diğer YouTube ünlülerini işin içine dahil ederek 800.000 aboneye ulaşmıştı. Airrack, YouTube’da tam olarak bir numara olmasa da, 2020 senesinin sonuna kadar yükselişe geçen YouTuber’lardan biri oldu.

20 Aralık 2020 tarihinden itibaren Airrack, en azından geçici olarak Animal Crossing: New Horizons gibi ıssız bir ada için ev konforunu bıraktı. Airrack yaptığı canlı yayın ile bir milyon abone sayısına ulaşana kadar adada kalacağını ifade etti.

Senede bir milyon abone, yalnızca birkaç ayda hemen hemen dört milyon abone kazanan Corpse Husband kadar etkileyici olmasa da Airrack nihayetinde yapmak istediği amacı başarıyor ve canlı yayın esnasında ortağı ile beraber bir milyon abone sayısını geçmeyi başardı. Bir milyon abone sayısına ulaşan Airrack ve ortağı sevinç çığlıkları atmaya başladı. Her ne kadar YouTube 2020 senesinin en iyi videosu olmasa bile kesinlikle eğlenceli olduğunu söylemek mümkün.

Adada Yaşayan YouTuber Sonra Ne Yaptı?

Airrack daha sonra takipçilerine teşekkür ettikten ve bu fırsat için ne kadar gurur duyduğunu gösterdikten sonra, bunun yalnızca başlangıç ​​olduğunu açık açık söyledi. Bir sonraki hedefinin 10 milyon sonra 20 milyon aboneye ulaşmak olduğunu bildirdi.

Adada Yaşayan Youtuber Canlı Yayın

Daha fazla alakalı içerik için Teknotomy Güncel sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu