Oyun

Age of Empires 4 Bu Sene Çıkacak

Strateji oyunları arasında gerçekliğini son derece yansıtan serinin yeni oyunu Age of Empires 4, 2021 yılının üçüncü çeyreğinde PC için çıkış yapacak. İlk oyunun üzerinden 24 yıl geçmiş olmasına rağmen hayranlar tarafından son derecede beğenilen seriye yeni bir oyun daha eklenecek. Üstelik Empires 4 içerisinde 8 tane oynanabilecek medeniyet ve 4 adet yeni senaryo içerecek

Bu Sene Çıkış Yapacak Olan Age of Empires 4 İçerisinde Farklı Farklı Medeniyetler Bulunduruyor
Bu Sene Çıkış Yapacak Olan Age of Empires 4 İçerisinde Farklı Farklı Medeniyetler Bulunduruyor

Age of Empires 4 İçeriğinde Neler olacak

Oyuncuları tarihle karşılaştıran oyun dikkat çekici senaryolarıyla son derece eğlenceli bir içeriğe dönüşüyor. Norman senaryosuyla göze hitap eden Empires 4, içerisinde farklı olayları konu alıyor. Farklı tarzda olan senaryolar uzun sürecek bir oynanış biçimi sunuyor. Ek olarak önceden olduğu gibi farklı oyun grupları da oyun için DLC’ler geliştirebilir.

Oyun içerisinde yer alacak olan medeniyetlerin kendilerine özel mekanikleri bulunuyor. Buna örnek olarak gösterilen medeniyetse Moğollar. Oldukça büyümüş olan bir medeniyeti başka bir yere taşıyabiliyorlar. Empires 4 içerisinde şu anlık bilinen kadarıyla Çin, İngiliz, Delhi Sultanlığı, ve Moğol medeniyetleri bulunuyor.

Oyun içerisinde yer alan çoğu şey geliştirici ekibin planladığı tarihte gösterilecek. Ek olarak oyun 2021 sonbaharında PC’ye gelmesinin yanı sıra Xbox Game Pass PC sürümünde de yer alacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu