IOS

AirPods Max Yedek Parça Fiyatları Tepki Topladı

Apple yakın zamanda AirPods Max adını verdiği kafa üstü kulaklığı tanıtmıştı. Cihazın Türkiye etiket fiyatı 5699 TL olarak belirlenirken cihaz 15 Aralıktan itibaren satışa sunuldu.

Gümüş, uzay grisi, yeşil, gök mavisi ve pembe renk seçenekleri ile birlikte sunulan kulaklık fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmiş ve oldukça tepki toplamıştı. Fakat lansmanda duyurulmayan ancak çok ses getirecek bir konu daha var o da AirPods Max yedek parça fiyatları.

AirPods Max'in Yedek Parçalarının Fiyatı Tepki Topladı
AirPods Max’in Yedek Parçalarının Fiyatı Tepki Topladı

AirPods Max Yedek Parça Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye satış fiyatı 5700 gibi uçuk bir rakam olan AirPods Max Apple mağazalarında satışa sunuldu. Buna ek olarak AirPods Max için özel üretilmiş AirPods Max kulak yastıkları da satışa sunuldu. Böylece yastıkların fiyatı da belli olmuş oldu. Sonuç olarak sadece kulaklık değil kulaklığın yastığı da tepki toplayacak cinsten. Yastılar 729 TL.

AirPods Max'in Yedek Parçalarının Fiyatı Tepki Topladı
AirPods Max’in Yedek Parçalarının Fiyatı Tepki Topladı

Kulaklıklar ile aynı renk seçenekleri ile birlikte gelen kulaklık yastıkları şu an itibari ile Türkiye’de satışa sunulmuş değil. Ne zaman sunulacağı da henüz bir netlik kazanmadı. Yastıkların Amerika satış fiyatı 69 dolar olarak belirlendi.

Buna benzer bir olay bu sene Nisan ayında Mac Pro tekerlek kiti ve ayak kitinde de yaşanmıştı.  Mac Pro tekerlek kitinin Türkiye etiket fiyatı 5599 TL,  Mac Pro ayak kitinin Türkiye etiket fiyatı ise 2399 TL olarak açıklanmıştı. Şu an da ise güncel fiyatlar  7.599 TL ve 3.149 TL.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu