Oyun

Aliens Fireteam Bu Yaz Gelecek

Alien film ve oyun serileri genel olarak sevildi. Bu zamana kadar çıkan seriye ek olarak Aliens Fireteam adında yeni bir oyun daha geliyor. Oyunun içerik kısmına bakıldığı zaman, co-op modu ile birlikte geleceği ve hayatta kalma tabanlı bir oyun olacağı görülüyor. Oyun orijinal seriden 23 yıl sonrasını konu alıyor. Oyunda yer alan USS Eneavour gemisine, yardım amaçlı gönderilmiş bir asker olarak yer almış durumdayız. Fireteam’ı isterseniz yapay zekâ ile birlikte isterseniz de 2 arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Sevilen Alien Serisine Aliens Fireteam İsimli Yeni Bir Oyun Daha Ekleniyor
Sevilen Alien Serisine Aliens Fireteam İsimli Yeni Bir Oyun Daha Ekleniyor

Aliens Fireteam Oyun İçerisinde Bulunanlar

Oyunda 2 farklı düşman ve 5 adette karakter sınıfı bulunuyor. Bu düşmanlar Xenomorph ve Weyland Yutani Sentetikleri olarak karşımıza geliyor. Ek olarak oyun içerisinde yer alan silahları ya da silah parçalarını istediğiniz şekilde özelleştirme imkânına sahipsiniz.

Oyunun Youtube Üzerinde Yayınlanmış Olan Fragmanı

Oyunun geliştiricilerinden Craig Znkievich yaptığı açıklamada: “ Aliens Fireteam’ın çıkış yapması ile birlikte siz ve takım arkadaşlarınız hayatta kalmayı başarmak için zorlu süreçlerde mücadele vereceksiniz. Fireteam, Alien serisini sevenlerinin beklediği gibi son derece aksiyon dolu olacak. Xenomorph’lar görebildiğiniz her taraftan üzerinize saldıracak. Yapay zekânın yardımı ile birlikte düşmanlarınız son derece zorlaştı. Karakterlerinizi güçlü şekilde özelleştirin ve kendinize uygun olan teçhizatları kullanın” ifadelerini kullandı.

Son olarak oyun bu yaz itibari ile PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X’e gelecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu