fbpx
Güncel

Amacı Olmayan Grup Hatıra Ormanı Oluşturuyor

Sosyal medya da uzun süre vakit geçirmemizi sağlayan sebeplerden biri de orada içerik paylaşan gruplar ve kişisel hesaplar oluyor. Sosyal medya fenomenleri veya grupları olumlu ya da olumsuz işlerde gözükebiliyor. Geçtiğimiz günlerde PukFashion olarak bilin Buket Güler’in yaşadığı olayı olumsuz örnekler arasında yer alıyor.

Amacı Olmayan Grup Hatıran Ormanı Oluşturuyor
Amacı Olmayan Grup Hatıran Ormanı Oluşturuyor

Amacı Olmayan Grup Facebook’ta kuruldu. Facebook’ta ürettiği komik içeriklerle herkes tarafından tanınmaya başlayan grup, İnstagram’ın popüler olmasıyla içeriklerine buradan devam etti. İnstagram’da popülaritesi daha çok artan grup, üyeleri ile bir çok aktivite düzenliyor.

Amacı Olmayan Grup (AOG), hatıra ormanı oluşturuyor. AOG daha önce de Gaziantep’te hatıra ormanı oluşturmuştu. Sosyal sorumluluk projesi dahilinde 7.097 adet fidan dikilmişti. AOG sosyal sorumluluk projelerinde yalnız çalışmıyor. Gaziantep’te dikilen fidanlarda olduğu gibi yeni hatıra ormanı için de TEMA ile ortaklık kuruyor.

Amacı Olmayan Grup İzmir'de
Amacı Olmayan Grup İzmir’de

AOG yaptığı açıklamada yeni hatıra ormanın İzmir Bademli’de olmasını istiyor. Amacı Olmayan Grup yaptığı açıklamada Türkiye’nin her bölgesinde hatıra ormanı oluşturmak istiyor.

Amacı Olmayan Grup Hatıra Ormanı Projesine Nasıl Katılabilirsiniz?

Amacı Olmayan Grup hatıra ormanları projeleri için ”NefesolAOG” sloganı ile yola çıkıyor. Sosyal medya da herkesin görmesi için #İzmirinDağlarındaÇiçeklerAçıyor etiketi ile duyurular yapıldı.

Amacı Olmayan Grup Hatıra Ormanına Nasıl Katılabilirsiniz?
Amacı Olmayan Grup Hatıra Ormanına Nasıl Katılabilirsiniz?

Amacı Olmayan Grup hatıra ormanına destek olmak isteyen kişiler için Banka hesabı paylaştı. Paylaşılan hesabın hiçbir AOG yöneticisine ait olmadığını ve bu tarz istekleri tespit ettiklerinde hemen gruba bildirilmesini istiyor. Paylaşılan banka hesabı TEMA Vakfı’na ait olduğunu açıklayan grup, yardım etmek isteyenler 1 fidanın da fiyatını paylaştılar. 1 fidan bağışlamak isteyenler 10 TL yatırmaları gerekiyor. Bağışın üst sınırı bulunmuyor.

TEMA Vakfı’nın İş Bankası Hesap Bilgileri:

  • Alıcı: TEMA
  • IBAN: TR56 0006 4000 0011 0351 2077 74
  • Açıklama: İsim soyad ve AOG yazılması isteniyor.

Amacı Olmayan Grup’un resmi sitesini takip etmek istiyorsanız tıklayınız.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?