Güncel

Amazfit GTS 2e ve GTR 2e Saatlerini Duyurdu

Son zamanların popüler teknolojik ürün üreticilerinden birisi olan Amazfit, kısa bir süre önce GTS 2 ve GTR 2 isimli akıllı saatlerini satışa sunmuştu. Akıllı saatlerin gördüğü ilgiden çok memnun kalan firma, daha uygun fiyata tek şarj ile daha fazla kullanım süresi sunacak GTS 2e ve GTR 2e akıllı saatlerini duyurdu.

Amazfit‘in yeni saatleri, temelinde orijinal modeller ile aynı özelliklere sahip. Örneğin GTS 2’nin sahip olduğu 246 mAh bataryaya Amazfit GTS 2e’de sahip. Ancak geliştirici ekip, GTS 2e‘nin 24 güne kadar kullanılabilmesi için, GTS 2’de yer alan Wi-Fi özelliğini kaldırmış durumda. Fakat bu akıllı saatin bütün özelliklerini sürekli açık şekilde kullanırsanız, 14 günlük kullanım süresine düşürüyor olacaksınız.

Amazfit GTS 2e ve Amazfit GTR 2e Saatlerini Duyurdu
Amazfit GTS 2e ve Amazfit GTR 2e Saatlerini Duyurdu

Amazfit’in GTS 2e ve GTR 2e, Orijinal Modelleri Aynı Tasarıma Sahip

Mühendisler, Amazfit GTS 2 ve Amazfit GTS 2e‘de yaptığı değişimler, Amazfit GTR 2 ile Amazfit GTR 2e arasında da birebir mevcut durumda. AMOLED ekrana sahip yeni akıllı saat modeli, tıpkı eski model saatte olduğu gibi 471 mAh kapasiteli batarya ile geliyor. Fakat bu batarya, GTR 2’den kaldırılan bazı özellikler sayesinde Amazfit GTR 2e’de 10 gün daha fazla kullanım imkânı sunuyor.

Amazfit'in GTS 2e ve GTR 2e, orijinal modelleri aynı tasarıma sahip
Amazfit’in GTS 2e ve GTR 2e, orijinal modelleri aynı tasarıma sahip

Amazfit tarafından yapılan açıklamaya göre firmanın yeni akıllı saatlerinin ikisi de 120 dolar’dan satışa sunulacak. İlk satışlar ise 24 Aralık‘ta başlayacak. Bu akıllı saatlerin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu