Güncel

Amazon Luna Erken Erişimde!

Amazon geçtiğimiz haftalarda bulut tabanlı oyun hizmeti Amazon Luna’yı açıklamıştı. Bulut tabanlı oyun akış platformlarına alternatif olarak çıkarılan Luna, erken erişime açıldı.

Amazon Luna
Amazon Luna

Yapılan açıklamada yeni Luna sisteminin erken erişim programına yaklaşık yüz binlerce oyuncunun başvurduğunu ancak bu kişilerin arasından sınırlı sayıda kullanıcı için erken erişim davetiyesi gönderildiği belirtildi.

Luna servisinin erken erişim sürecinde, Luna sistemini kullanan oyuncuların geri dönüşleri kontrol edilecek. Erken erişime davet edilen kullanıcılar, aylık 6 dolarlık fiyatı ile Luna+ Game Channel’daki 50’nin üzerinde oyunu bulut üzerinden dilediği gibi oynayabilecek.

Erken erişime çağırılan kullanıcılar, Ubisoft Channel üzerinden Assassin’s Creed Valhalla’yı oynama fırsatı da elde edecek. Luna’yı erken erişimde kullanacak olan oyuncular ayrıca Far Cry 6 oyununa da sahip olabilecek.

Amazon Luna Controller 49.99 Dolar!

Amazon Luna, oyuncuların web tabanlı bir istemci kullanarak PC, Mac, Fire Tv, iPhone ve iPad cihazlarında 100’den fazla oyunu oynamalarına imkân sağlayacak. Kullanıcılar isterlerse Luna özel kontrolcüsü olan Luna Controller’ı da 49.99 dolar fiyatı ile satın alabilecek.

Luna bulut tabanlı oyun hizmeti sunucusuna erişim oldukça kolay.

Güncel haberlerden anında haberdar olmak için Teknotomy Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu