Güncel

AMD Radeon Adrenalin 20.11.1 Güncellemesi Yayınlandı

AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.11.1 yeni güncellemesi ile Assassin’s Creed Valhalla ve Call of Duty: Black Ops Cold War oyunlarında en iyi performansı sunuyor. Ayrıca bu güncelleme ile beraber yeni çıkan oyunlara destek eklendi.

AMD Radeon Adrenalin
AMD Radeon Adrenalin

AMD’ye göre, bir Radeon RX 5700XT ekran kartına sahip olan kullanıcı, bu yeni gelen güncellemeyle Yüksek ayarda Dx12 ile beraber yaklaşık olarak % 7 daha çok performans elde edecek. Ayrıca, daha önceki sürücü Dirt 5 için en uygun desteği kullanıcılara sunarken, bu yeni sürücü de buna destek eklediği belirtilmiş durumda. Bu sebeple AMD, oyunun grafik kartlarındaki performansını artırmış olabilir. Ayrıca AMD Radeon Adrenalin 20.11.1 güncellemesi ile Godfall oyunu için destek ekleniyor.

AMD Radeon Adrenalin 20.11.1 Güncelleme Notları

  • DiRT 5, Assassin’s Creed: Valhalla, Godfall ve Call of Duty: Black Ops Cold War için destek eklendi.
  • Gelişmiş Senkronizasyon, bazı oyunlarda ve sistem yapılandırmalarında etkinleştirildiğinde siyah bir ekranın oluşmasına neden olan bir hata giderildi.
  • Performans Ölçüleri Yerleşimi ve Performans Ayarlama sekmesi, Radeon RX 5700 serisi grafik ürünlerinde beklenenden daha yüksek boşta saat hızlarını hatalı olarak bildiriyor. Bu hata giderildi.
  • HDMI Ölçekleme kaydırıcısını değiştirmek, FPS kalitesinin 30’a sabit kalmasına neden olabilir. Sonraki güncellemede düzeltilecek.

AMD Radeon Adrenalin 20.11.1 güncellemesinin tam detaylarına bu adresten ulaşabilirsiniz.

Çok daha fazlası Teknotomy Güncel sayfasında. İncelemeyi unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu