Oyun

Among Us Yeni Harita Tarihi Belirlendi

Dünya genelinde büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan ve en çok sevilen oyunlardan biri olan  Among Us, oyuncuları çeşitlilik sunan  yeni güncellemeleri ile sevindirmeye devam etti. Oyunun resmi Twitter platform hesabında paylaşılan Tweet sonrasında Among Us yeni harita tarihi belirlendi. Oyuncular tüm dikkatini bilgisayar ve mobil platform fark etmeksizin neredeyse her platformda çok fazla oynanan video oyununa gelecek haritayı verdi.

Among Us Yeni Harita Tarihi Belirlendi
Among Us Yeni Harita Tarihi Belirlendi

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Çıkacak?

Among Us oyunu 2018 yılında The Skald adlı bir tane harita ile sürülmüş idi. Mira HQ ve Polus isimli iki yeni harita, oyunu Twitch platformu ve çeşitli yayın platformlarında yayınlar gerçekleştiren kişilerin üssü haline geldi. İlerleyen zamanlarda yeni bir harita daha eklenerek oyunculara daha fazla çeşitlilik sunmaya çalıştı. Among Us oyunu , The Game Awards firması 2020 yılının “En İyi Çok Oyunculu Oyun” ve “En İyi Mobil Oyun” olarak aday gösterilmiş ve bu dallarında kazandığını aşağıda yer alan tweet ile duyurdu.

Diğer haritalara benzer şekilde bu haritada da hain (Imposter) için çeşitli bulmacalar yer aldı. Gayet eğlenceli bir video oyunu olan Among Us oyunun yeni haritası olan Airship haritasının içerisinde oyuncuların bunların üstesinden gelmesi gereken yeni görevleri barındırdı.

Diğer haritalara kıyasla çok daha ayrıntılı bir şekilde tasarlanan Airship, haritası geminin belirli kısımlarına ulaşmak amacıyla oyuncuların kullanmaları gereken merdiven ve asansör gibi unsurları barındırdı. Bu yeni harita aynı zamanda oyunculara birden fazla yerde doğma fırsatı sundu. Bu durum ise oyuncuların gruplaşmaktan uzak durmasına fırsat tanıdı. Bu durumda işçilerin hainler tarafından daha az hedef haline gelmesini sağladı.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu