Teknotomy Dosya

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Cep telefonu ile fotoğraf çekilmek yaygınlaştıktan sonra fotoğraf düzenleme uygulamaları da oldukça yaygınlaştı. Kimi zaman düzenleme işlemi kolay gelse de kimi zaman ise uğraş istese de, herkes için ortak kullanılan ayarlar elbette vardır. Sizler için telefon ve tabletlere indirebileceğiniz en iyi 5 fotoğraf düzenleme android uygulamalarını derledik.

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Instasize

Bu uygulama fotoğraf düzenlemenizi oldukça kolaylaştırır. 100’den fazla filtreleri, boyutlandırma olanağı gibi birçok özelliği mevcuttur. Bu android uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Instasize
Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Instasize

VSCO

Fotoğrafçılar arasında popüler bir uygulama olan VSCO sizlere doğal görünümlü efektler sunar. Uygulama ilk olarak göze hoş gelen efektleri ile Instagram’a alternatif olarak ortaya çıkmıştı. Fakat yaygınlaşınca her platforma uyum sağlamaya başladı. Bu uygulamayı da Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Fotoğraf Düzenleme Uygulaması VSCO
Fotoğraf Düzenleme Uygulaması VSCO

AirBrush

Bu uygulamayı kullanmak epey kolaydır ve harika filtre seçeneklerine sahiptir. Leke ve sivilce giderici, vücut inceltici, doğal filtre özellikleri gibi birçok özelliğe sahiptir. Uygulamayı, Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz fakat uygulama içerisinde bazı satın alma işlemleri ve reklamlar mevcuttur.

Fotoğraf Düzenleme Uygulaması AirBrush
Fotoğraf Düzenleme Uygulaması AirBrush

Snapseed

Uygulama pek çok güçlü özellik taşır. 28 farklı araç çeşidi dâhil çok fazla farklı filtre özelliği vardır. Fotoğrafınızı istediğiniz gibi düzenleyip ayarladıktan sonra kolay bir şekilde dışa aktarım yapabilirsiniz. Uygulama reklamsız ve ücretsizdir. Uygulamayı Google Play Store üzerinden edinebilirsiniz.

Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Snapseed
Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Snapseed

PicsArt Photo Studio

Bu Android Uygulama 100 milyondan fazla indirmeye sahip ve Play Store üzerinde en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Uygulamanın bu kadar tanınmasının nedeni fotoğraflarınızı düzenlemek için çok sayıda seçeneğinizin olmasıdır. Kolaj, çizim, çıkartma gibi birçok özelliğe de sahiptir. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir, reklamlar karşılığında bazı uygulama içi satın alma işlemlerini de ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Android Uygulama PicsArt
En İyi Fotoğraf Düzenleme Android Uygulama PicsArt

Sizler için derlenen fotoğraf düzenleme android uygulamaları sayesinde telefonunuzdan çekmiş olduğunuz fotoğrafları, sosyal medya platformlarınıza oldukça güzel bir görünümle yükleyebileceksiniz. Daha fazlası için Teknotomy.com adresini takip etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu