OyunFPS

Apex Legends Anlık Oyuncu Sayısını Kırdı

Son zamanlarda oldukça popüler olan ve çoğu oyuncu tarafından sevilen Apex Legends anlık oyuncu sayısını kırdı. EA tarafından geliştirilen Battle Royale oyunu Steam üzerinde eş zamanlı çevrimiçi oyuncu sayısı ile dikkatleri üzerine çekti. Piyasaya sürülmesinin ardından fazlasıyla popülerleşen oyun Titanfall 2’nin geliştiricileri tarafından üretildi. Son derece süratli bir şekilde oynanan oyunda 3 kişilik takımlar oluşturabilirsiniz.

Oyun Steam’e gelmeden önce sadece EA Origin üzerinden oynanabiliyordu ve Origin üzerinden anlık oyuncu erişim sayısına bakılamıyordu. Fakat oyunun Steam’e gelmesiyle birlikte eş zamanlı çevrimiçi oyuncu sayısı da görüntülenebilir oldu.

Battle Royale Oyun Arasında Oldukça Popüler Olan Apex Legends Anlık Oyuncu Sayısı Rekorunu Kırdı
Battle Royale Oyun Arasında Oldukça Popüler Olan Apex Legends Anlık Oyuncu Sayısı Rekorunu Kırdı

Apex Legends Anlık Oyuncu Sayısı 198.000

Apex Legends sunmuş olduğu oynanış mekanikleri ve hızlı oynanış tarzı ile oyuncuları tekrardan kendine çekmeye başladı. Apex Legends piyasaya ilk çıktığı zaman oldukça popülerdi. Bu popülerliğin sebeplerinden biri de arkasında EA Games olmasıydı. Oyunun popülerliği yavaş yavaş sona gelince oyun içerisinde sadece kemik kitle kaldı.

Apex’in Steam’e gelmesinin ardından görüntülenen çevrimiçi oyuncu sayısı ile oyunun oyuncu sayısının 198.235 olduğu görüldü. Oyunun çıkışının üzerinden oldukça uzun bir süre geçti. Fakat buna rağmen eski bir oyunun yakalayabileceği son derece nadir başarılardan birini yakaladı.

Apex Legends anlık oyuncu sayısını yeni gelen 8. sezona borçlu. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için oyunun Steam sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.   

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu