Güncel

Apex Legends Steam’e 4 Kasım’da Geliyor

Geçtiğimiz yılın başlarında üretilen hayatta kalma oyunu Apex Legends, Steam’e geliyor. Dağıtıcı firma EA’in geçtiğimiz aylarda Steam’le yaptığı iş birliği çerçevesinde 4 Kasım’da oyun Steam için çıkacak. Bu tarih ayrıca oyunun 7. sezonunun da başlangıç tarihi.

Geliştirici stüdyo şirketi Respawn Entertainment, Apex Legends’ın Steam’e çıkışını kendi web sitesinde yayınladığı kısa bir blog yazısı ile duyurdu. Yetkililer daha önce belirttikleri gibi Origin’de ki tüm eşyaların Steam’e geçeceğini duyurdu

Apex Legends Steam’e
Apex Legends Steam’e Geliyor

Switch Oyuncuları Biraz Daha Beklemek Zorunda

Apex Legends Oyun Yönetmeni Chad Grenier, Apex Legends’in çıkış tarihini duyurduğu yazıda Nintendo Switch kullanıcıları için ayrı bir açıklama yaptı. Daha önce çıkan iddialara göre 2020 sona ermeden oyunun Switch platformuna geleceği söyleniyordu fakat ne yazık ki oyunun Switch için çıkması biraz daha zaman alacak.

Grenier, yaptığı açıklamada oyunun Switch çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi vermezken oyunu 2021 yılı içerinde çıkacağını söylemek ile yetindi.

Apex Legends Steam’e Geliyor
Apex Legends Steam’e Geliyor

Yeni Sezon 4 Kasım’da Başlıyor

Apex Legends

Apex Legends şu an da Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat Steam üzerinden oynamak için 4 Kasım tarihinin beklenmesi gerekiyor.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu