Güncel

Apple AirPods Max’i Tanıttı

Amerika merkezli teknoloji devi Apple AirPods Max ismini verdiği yeni kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Resmi olarak 15 Aralıkta kullanıcılar ile buluşacak olan kafa üstü kulaklık formatındaki cihaz, 550 dolarlık satış fiyatı ile karşımıza çıktı. Cihazın ismi uzun zamandır AirPods studio olarak bekleniyordu. Fakat Apple Max ismini koymaya kara verdi.

Apple AirPods Max'i
Apple AirPods Max’i

Apple’ın ilk kafa üstü kulaklığı olan ürün bu özelliği sayesinde oldukça ilgi çekti. Cihazda aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor. Renk seçenekleri ise yeşil, pembe, uzay grisi, gök mavisi olarak kullanıcılara sunuldu.

Apple AirPods Max’in Özellikleri Nelerdir?

40 mm dinamik sürücüler ile birlikte gelen AirPods Max bünyesinde Apple Watch’lardaki ne benzeyen fiziksel bir buton ve Digital Crown taşıyor. Buna ek olarak kablosuz kulaklıkta dinamik EQ özelliği de kullanıcılar için sunulmuş durumda .Cihazın pili ise 20 saat aralıksız çalışacak şekilde tasarlandı. Buna ek olarak kullanılmadığı zaman pil ömrünü korumaya yardımcı olan Smart Case adında ki bir kılıf ile birlikte geliyor.

Apple AirPods Max Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye satış fiyatı 5699 TL olarak belirlendi. Bu konu hakkında konuşan Pazarlamadan sorumlu başkan  Greg Joswiak “Kolay kurulumu, mükemmel ses kalitesi ve ikonik tasarımıyla çok sevilen AirPods, dünyanın en popüler kulaklığı. AirPods Max ile, efsanevi AirPods deneyimini yüksek kaliteli ses sunan inanılmaz bir kulak üstü tasarıma getiriyoruz,” ifadelerini kullandı.

Apple AirPods Max hakkında daha fazla bilgi için Teknotomy IOS adresine bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu