IOS

Apple Watch Series 6 Stoklara Geliyor

Hepsiburada platformundan paylaşılan bilgilere göre ön sipariş sürecinde bulunan Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE modelleri kısa süre içinde stoklarda yerini alacak.

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE
Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE

Geçtiğimiz Eylül ayında Apple tarafından düzenlenen “Time Flies” etkinliği ile beraber Apple Watch ailesinin en güncel versiyonları olan Apple Watch Series 6 ve hesaplı fiyatı ile Apple Watch SE modelleri daha önce tanıtılmıştı.

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE modelleri 18 Eylül tarihinden itibaren Amerika, Porto Riko ve 21 diğer farklı ülkede satışa sunulmuştu. Ürünlerin Türkiye’de tam olarak ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili ise bir açıklama yapılmamıştı.

Apple’ın Türkiye’deki online mağazasına baktığınızda ürünlerin hali hazırda satışta olduğunu ve gönderim süresinin ise en geç 1-2 hafta arasında olduğunu görüyoruz. Hepsiburada’da ise Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE modellerinin ön sipariş süreci açılmış bulunuyor.

Apple-Watch-Series-6-ve-Apple-Watch-SE
Apple-Watch-Series-6-ve-Apple-Watch-SE

Hepsiburada’da ayrıca ürünlerin 12 Ekim 2020 tarihinde stoklarda bulunacağı da belirtilmiş. Hepsiburada platformunun Apple’ın resmi satış kanallarından biri olduğu gerçeğinde Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE modellerinin gönderimlerine 12 Ekim tarihinde başlayacağı söylenebilir.

Apple’ın web sitesinde ise ürün teslimat tarihlerine baktığımızda İstanbul için 19 – 26 Ekim tarihleri aralığı verilmekte. Son olarak Apple Watch Series 6 (GPS) modelinin 3 bin 799 TL, Apple Watch SE modelinin ise 2 bin 699 TL başlangıç fiyatı etiketiyle kullanıcılar ile buluştuğunu da eklemekte fayda var.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu