Güncel

Apple’ın Yeni Reklam Yüzü Bir Türk Değil

Apple’ın yeni reklam yüzünün bir Türk olduğu söylentileri ortaya çıktı. Sosyal medya da geçtiğimiz günlerde Mustafa Mert Topal‘ın Apple’ın reklam yüzü olacağı iddia edildi. Topal Apple’ın reklam yüzü için açtığı ilana başvurduğunu ve Apple’ın da Topal’a olumlu geri dönüş yaptığını açıkladı.

Apple'ın Yeni Reklam Yüzü Bir Türk Değil
Apple’ın Yeni Reklam Yüzü Bir Türk Değil

Mustafa Mert Topal 20 Nisan’da ABD’ye annesi ile birlikte gidecek ve 4 ay boyunca reklam çalışmaları için orda kamp yapacaktı. Bu açıklamalar ve iddialar sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti ve gündem oldu. Olayın bir hafta konuşulması herkesin dikkatini çekti.

Herkesin dikkatini çeken olayı öğrenmek ve yeni reklam yüzü ile röportaj yapmak isteyen haberciler genci yaşadığı şehre Trabzon’a gitti. Haberciler olayı hem Mustafa Mert Topal’ın ağzından dinledi hem de ailesinin konuyla alakalı fikirlerini aldı.

Aile yaşanan olaylar karşısında mutlu olduklarını ve oğluyla guru duyduklarını açıkladı. Sadece ailesi değil tüm Türkiye Mustafa Mert Topal ile gurur duyuyordu. Herkes olayı doğru kabul edip haberini yaparken Marketing Türkiye yaşanan gelişmeleri doğrulamak istedi.

Marketing Türkiye Apple’ın Yeni Reklam Yüzü Olarak Açıklanan Mustafa Mert Topal’ı Yalanladı

Marketing Türkiye yaşanan olayları yakından takip etti ve belirsiz bir kaynak ile olayı doğrulamaya çalıştı. Marketing Türkiye kaynağını belirtmese de kaynağının sağlam olduğunu ve Mustafa Mert Topal’ın Apple‘ın reklam yüzü olmadığını açıkladı. Kaynak Apple’ın böyle bir ilan oluşturmadığını ve Mustafa Mert Topal’ın söylediklerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Marketing Türkiye Apple'ın Yeni Reklam Yüzü Olarak Açıklanan Mustafa Mert Topal'ı Yalanladı
Marketing Türkiye Apple’ın Yeni Reklam Yüzü Olarak Açıklanan Mustafa Mert Topal’ı Yalanladı

Olayın ilginç yanı ise ailenin de bu duruma katılması oldu. Mustafa Mert Topal’ın annesi Sevinç Topal dilini bilmedikleri bir yere gideceklerini ve oğluyla böyle bir seyahat da yer alacağı için çok heyecanlı olduğunu açıkladı. Baba ise oğluyla gurur duyduklarını ifade etti. Fakat olayların yalan olması ve tüm Topal ailesinin bu yalan içinde yer alması işleri daha ilginç hale getirdi.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu