OyunFPS

Arma 3 Vietnam DLC’si Yolda

Son zamanlarda en popüler FPS simülasyon oyunlarından bir tanesi olan Arma 3 Vietnam DLC’si alacak. Gün geçtikçe daha iyi hale gelen oyun oyuncular tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Gelecek olan Vietnam DLC’siyle oyuna tek kişilik bir hikaye modu eklenecek ve oyunun mod geliştiricileri kesinlikle bu DLC’den yararlanacak.

Simülasyon FPS oyunları arasında en benzer oyun olarak Rising Storm 2 gösterilebilir. Fakat Rising Storm 2’de Arma 3 kadar fazla olacak şekilde oyuncu kitlesi yok.

Arma 3 Vietnam DLC'sinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belirlendi
Arma 3 Vietnam DLC’sinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belirlendi

Arma 3 Vietnam DLC’si Fiyatı

Yapılmış olan bu DLC paketi Arma 3 içerisinde bulunan Savage Game Design tarafından modlandı. Ek olarak bu DLC tek oyunculu, çok oyunculu senaryolar ve Co-op oynanış modlarını destekleyecek. DLC’nin oyuncuların karşısına çıkacak olan adıysa S.O.G Prairie Fire olarak belirlendi. 

Tüm bunların yanı sıra bu mod, Vietnam savaşının bütün operasyon alanını simgesi olmak için tasarlandı. İçerisindeki haritanın büyüklüğününse 300 kilometre kare kadar olduğu da belirtilmiş durumda

Oyuna eklenecek olan Vietnam DLC’si, tüm bu söylenenlere ek olarak Vietnam savaşında yer almış olan çeşitli savaşçıların silahlarını, giydikleri kıyafetleri ve diğer ekipmanlarını içerecek. Geliştirici ekip bu modu birden fazla kurumdan yardım alarak geliştirdiğini belirtmiş durumda.

DLC, 22,99 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak ve 2021 yılının ikinci çeyreğinde oyuncularla buluşacak. Ülkemize hangi fiyattan geleceği şu an için belli değil. DLC hakkında daha fazla bilgi almak için Steam sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu