Oyun

Assassin’s Creed Valhalla Güncellemesi

Assassin’s Creed Valhalla son süratle güncelleme almaya devam ediyor. Bundan önce gelmiş olan Yule Season güncellemesi oyunun içerisine çeşitli eklentiler de ekledi. Örnek vermek gerekirse River Raids adıyla sunulmuş olan görev serisiydi. Bunun yanı sıra Valhalla’nın 2 büyük güncelleme paketi hakkında hala daha bilgi yok. Wrath of the Druids güncelleme paketiyse, güncelleme haritasında söylendiği üzere ilkbahar mevsimine doğru gelecek.

Assassin's Creed Valhalla Güncellemesi Yayına Girdi
Assassin’s Creed Valhalla Güncellemesi Yayına Girdi

Assassin’s Creed Valhalla Güncellemesi 16 Mart’ta Yayınlandı

Valhalla’nın 1,2 güncellemesi 16 Mart itibariyle yayına girdi. Gelecek olan güncelleme oyunun içerisine “Transmog” diye bir özellik ekliyor. Bu özellik, istediğiniz herhangi bir teçhizata başka bir teçhizatın görüntüsünü veriyor. Ek olarak Transmog, demirci Gunnar tarafından 50 gümüş karşılığında ekipmanlarınıza uygulanabiliyor.  

Transmog’u oyuna getirmiş olan Ubisoft’un amacı, ekipmanlarınızın herhangi bir şekilde istatistiğine dokunmadan onların görüntüsünü değiştirmek. Tüm bunların dışında güncelleme, gökyüzünde kullanılabilen Kuzgun için bir özellik ekleyecek. Yeni bir deneyimle karşımıza gelecek olan bu özellikle birlikte Kuzgun, sizin menzilli silahlarla öldürmüş olduğunuz adamları yağmalayacak.

Ek olarak 1,2 güncellemesi 18 Mart tarihinden itibaren başlayıp 8 Nisan’a kadar devam edecek olan Ostara etkinliğine de oyuna getirecek. Güncelleme hakkında daha detaylı bilgi almak için Ubisoft’un sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu