Güncel

Assembled Loki Disney+ Yayın Hayatına Başlıyor

Assembled Loki Disney Plus’ta yayın hayatına başlıyor. Disney Plus’ın 2021 içeriklerinde Marvel sevenlerin yakından takip edeceği yeni bir dizi başlıyor. Dizi konu olarak Loki’nin uzay taşını çaldığı zamanı anlatıyor. Loki’nin taşı çaldıktan sonra farklı evrenlerde ve farklı zamanlarda taşla birlikte yaşadığı olayları anlatmayı planlıyor.

Assembled: Loki Dizisi Disney Plus'ta Yayın Hayatına Başlıyor
Assembled Loki Dizisi Disney Plus’ta Yayın Hayatına Başlıyor

Diziyi yönetecek olan yönetmen daha önce Sex Education’un yönetmenliğini yapan Kate Herron’dı. Yönetmen izleyicilere güzel sürprizler olacağını söyledi. İzleyiciler Thor’un da bazı sahnelerde yer alabileceğini düşünüyor.

Assembled Loki Dizisinin Kamera Arkası Sahneleri Belgesel Haline Geliyor

Marvel sevenler dizinin çıkması heyecanla bekliyor. Marvel yaptığı açıklamada dizinin çekimlerinin artık ertelenmeyeceğini ve Mayıs 2021‘de ilk bölümünü yayınlamayı düşündüklerini açıkladı. Dizi, WandaWision gibi 6 bölümden oluşuyor. Loki dizisinin 6 bölüm sonunda finalini sinema filmi ile yapacağı iddia ediliyor.

Sinema filminin Avengers: Endgame ile bağlantılı olacağı da biliniyor. Sinema filminde Iron Man karakterini canlandıran Robert Downery Jr‘nin yer alacağı da diğer iddialar arasında yer alıyor. Ancak Marvel yaptığı açıklamada Iron Man’in, Loki dizisi dahil artık hiçbir içerikte yer almayacağını belirtti.

Assembled: Loki Kamera Arkası Sahneleri Belgesel Oluyor
Assembled: Loki Kamera Arkası Sahneleri Belgesel Oluyor

Marvel ve Disney Plus daha sonra ortak bir karar açıkladı. Disney Plus’ta yayınlanan WandaWision dizisi ile Assembled: Loki dizisinin kamera arkası sahneleri belgesel haline geliyor. Yapılan açıklamadan sonra kullanıcılar özellikle Loki’nin kamera arkası sahnelerinin çok eğlenceli olduğunu düşünmeye başladı.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu