Güncel

Asus Strix G 15-17’yi Duyurdu

Yapılan yazılı açıklamaya göre yeni Asus Strix G 15/17 modelinin donanım aracılığı ile soğutmayı sıvı metal modüllü 10.Nesil işlemci destekliyor. RTX Super serisi ekran kartları ile güçlendirildiği söylendi. Aynı zamanda yeni Strix G modelinin güçlü ve hızlı ekran tazelemesi, çözünürlüğü ve panel teknolojilerinde de zorlu çözüm yolu sunduğu bildirildi.

Asus Strix G 15-17'yi Duyurdu
Asus Strix G 15-17’yi Duyurdu

Kasa dizaynında nitelikli alüminyum alaşımlı metal kullanıldığı bilgisini duyurdu. Asus firması dayanıklı bir gövdeye ve kasaya sahip olan, aynı zamanda da BMW Designworks Group ile birlikte dizayn edilerek, görsel açıdan da kullanıcıların ilgisini çekecek farklı yenilikleri barındırdığı iletildi.

Strix G’nin, RGB aydınlatmalı şeffaf kenarlara ve klavyeyi belirlemek için şeffaf WASD tuşlarına sahip olduğu söylendi. Kullanıcıların şahsi zevklerine göre Aura Sync uyum sağlayan aygıtların bağlanabileceği ve oyun ortamlarında efekt ve renklerin şahsileştirilebileceği kaydedildi.

Asus Strix G 15-17'yi Duyurdu
Asus Strix G 15-17’yi Duyurdu

Yeni NVIDIA RTX SUPER teknolojisiyle sunulduğu belirtilen 10.nesil Intel işlemcili bu aygıtın şimdi ki mevcut donanım teknolojisinde çok geniş bir yapılandırma seçeneği sunduğu belirtildi. Strix G 15/17’nin ekran ve soğutma teknolojisi çözüm yolu ile kullanıcıların bütün beklentilerini fazlası ile karşılayacak bir ürün olduğuna vurgu yapıldı.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu