BluTv

Ata Demirer BluTv’de

Ata Demirer BluTV’de yılbaşı gecesine özel programı ile platformun kullanıcılarının karşısına çıkıyor. BluTV 2020 yılının son çeyreğinde sosyal medya da çok konuşulan platform oldu. Çıplak dizisini platformdan hemen kaldırması, sokağa çıkma yasağında kısıtlamasında evde kalan insanlar için hafta sonu platformunu ücretsiz yapması sosyal medya da çok konuşulmasına sebep olan kararlarıydı.

Yerli Platform BluTV olarak ülkemizde insanlar için güzel projelere imza atmaya devam ediyor. Ülkemizde Covid-19 sayısı arttığı için önlem olarak yılbaşı gecesi dahil 4 gün sokağa çıkma yasağı gelmişti. Evde kalan insanlar yılbaşı gecesi nasıl eğleneceğini düşünürken BluTv’nin sürprizi herkesi şaşırtmıştı. BKM‘nin yapımcılığını üstlendiği ve Ata Demirer’in yer aldığı stand up gösterisi BluTV‘de yer alacak.

Ata Demirer BluTV'de
Ata Demirer BluTV’de

BluTV, hesaplarından program için trailer videosu paylaştı. Video şimdiden herkesin dikkatini çekti. Video da kahkahaların bol olduğu ve yılbaşın klasiği de videoda yer alıyor. Ata Demirer’in Gazino programına sürpriz isimler olacağı iddia ediliyor. Ata Demirer programında sürpriz taklitlere, sürpriz isimlere ve sürpriz videolara da yer vereceğini ifade edildi.

BluTV’nin Diğer Sürpizleri

BluTV, 5 yıldır kapalı gişe oynayan Ata Demirer’in Gazinosu kullanıcılarına ilk sürpriz olarak paylaştı. Kahkaha, stand up, türküleri ve komediyi birleştiren program 31 Aralık gecesi BluTV’de yayında. Ata Demirer’in Gazino programını ilk sürpriz olarak paylaşan BluTV diğer sürprizlerini ileriki günlerde açıklamayı planlıyor. BluTV diğer sürprizlerinin popüler film veya dizileri yılbaşı gecesine özel platformunda yayınlamayı planlıyor.

Ata Demirer BluTv’de

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu