Güncel

ATEEZ 4 Milyon Takipçiyi Aştı

ATEEZ, ZERO: Fever Part.2 Albümleri için verimli bir tanıtım dönemi yaşamaya devam ediyor. SBS The Show’da “Fireworks” ile ilk galibiyetlerini elde ettikten kısa bir süre sonra ATEEZ’in resmi Instagram hesabı 4 Milyon takipçiyi aştı.

ATEEZ
Grup 4 Milyon Takipçiyi Aştı

1 Mart’ta geri dönüş yapan grup, sosyal medya platformlarında sürekli olarak ATINY ile iletişim kurdu. Albüm için kutudan çıkarmalar, günlük selca dizileri ve sahne arkası sahne fotoğrafları yayınlayan grup, hayranlarını olaylı geri dönüş promosyonları için bir araya getirdi. Grubun Instagram hesabı için takip artışı genellik günde ortalama 5 bin 500 kullanıcı. Ancak geri dönüşlerinin bir sonucu olarak hesap 1 günde 8 bin takipçi artışı gördü.

ATEEZ, geçtiğimiz ay Twitter’da iki milyondan fazla takipçiyi aşma haberini de kutladı. Grup, hayranlarıyla olan samimi iletişimiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Sevilen grup, bu önemi kabul ederek, “Küçük ama sıcak sözlerle tutarlı iletişimin birçok hayranın gönderdiği sevgiyi geri getirebileceğini düşünüyoruz.”

ATEEZ

En yeni albümleri ile ATEEZ, yaklaşık 300 bin ilk satış gerçekleştirerek kendi satış rekorunu kırdı. Ayrıca ZERO: FEVER Part.2, Billboard’un “World Digital Song Sales Chart” ve “World Albums Chart”ta yer aldı.

Grup, bu dönemde de önemli bir yurt içi büyüme sergiledi. Etkileyici bir şekilde, grup Mart ayının erkek grubu marka sıralamasında sektörün en büyük isimlerinden bazıları arasında dokuzuncu sırada yer aldı. Grup albüm promosyonları, Kingdom için çekimler, Imitation’un drama prömiyeri ve hatta daha fazla programla devam ederken hayranlar heyecanlı birkaç ay boyunca eğlenmeye devam edebilir.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu