K-Pop

ATEEZ Fireworks (I’m The One) Teaser’ını Yayınladı

ATEEZ Fireworks (I’m The One) isimli yeni çıkacak parçası için teaser yayınladı. I’m One aynı zamanda yakında yayınlanacak ZERO: FEVER Part.2’nin başlık parçasıdır. Yayınlanacak müzik videosu için bir ön gösterim olan video hayranları oldukça heyecanlandırdı. Üstelik parçadan için teaser’a bakarak grubun şimdiye kadarki en kendinden emin ve heyecan verici çalışması öngörülebilir.

ATEEZ Fireworks
ATEEZ Fireworks

ATEEZ Fireworks Teaser’ı Ne Anlatıyor?

Teaser, ilk olarak ATEEZ’in THANXX müzik videosundaki aynı melodiyle başlıyor. ATEEZ üyeleri, liderleri Hongjoong’u tepeleri kaplayan alev sıraları olan kirli bir arka plana karşı daire içine alıyor. Daha sonra Seonghwa, “I’m the one in my zone (Buradaki tek grup benim)” diyerek çemberden fırlıyor. Bu cümle hayranlar için daha önce yayınlanan tanıtım posterinden tanıdık gelecektir.

ATEEZ daha sonra yeni koreografiye geçerek, önceki aşamalardan gördüğü kuklacılık ilhamıyla dikkatleri üzerine çekiyor. ATEEZ’in eşsiz niteliklerinden biri performanslarının gücü ve güçlü ifadeleridir. Bu çarpıcı performans teaser’ında grup, üstün sahne varlığını ve karizmasını bireyler ve ekip olarak göstermeye devam etti. ATEEZ, koreografinin hızlı temposundan San’ın başını çektiği yavaş bir öldürme bölümünde koptu ve izleyicileri şaşkına çevirdi.

ATEEZ Fireworks (I’m The One)

Teaser’da hayranlar, Mingi tarafından yönetilen rap sözlerini de duymaktan oldukça memnun oldu. Hongjoong videoda Mingi’yi temsil ederken ATEEZ sıcak ekip çalışmasını sergiledi. Koro sırasında grup, ATEEZ’in yanan kariyer hırsının uygun bir temsilini söyledi. Ağır bas hattı ve büyük davullarla vurgulanan parçanın hızlı melodisi, grubun performansının tutkusunu vurguladı. Ek olarak grubun beklenen ZERO: FEVER Part.2 albümü 1 Mart Pazartesi günü yayınlanacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu