K-Pop

ATEEZ İlk Japonca Tam Albümüyle Geliyor

ATEEZ, ilk orijinal tam Japonca albümleri Into The A to Z ile küresel müzik piyasasına hücum ederek dünya çapındaki beklentileri karşılamaya devam ediyor. Grup 1 Mart’ta altıncı kore mini albümleriyle geri dönüşünü yapmakla kalmayacak aynı zamanda diğer üyeler de yakında yayınlanacak olan Imitation drama filmini çekerken, ATEEZ bir bütün olarak Nisan ayında Mnet’s Kingdom: The Legendary War’e katılacak.

ATEEZ Konsept Fotoğraflarıyla Heyecanı Artırdı

Japonca albümleri için yaptıkları en yeni duyuru, ilk konsept imajıyla hayranlarını heyecanlandırdı. Üyeler, fotoğraf çekimlerinde rüya gibi bir atmosfer yaratarak beyaz kıyafetlerle parladı. Üyelerin saf karizması, daha yoğun kavramlara bağlı kalma eğilimleri nedeniyle kolayca güzden kaçan bir özelliktir. Ancak yaklaşan bu proje ile üyeler şanlı bir şekilde taşıyamayacakları bir konsept olmadığını gösteriyor.

ATEEZ
Into the A to Z

Grup, resmi çıkışını Japonya’da TREASURE EP. EXTRA: Shift The Map ile yaptı. Albüm coşkulu bir şekilde karşılandı ve Oricon’un Günlük Albüm Listesi’nde üçüncü sırada yer aldı. Ayrıca mini albümleri Treasure EP: Map to Answer’da şubat 2020’de Oricon’un Günlük Albüm sıralamasında zirveye yükseldi.

Into The A to Z

ATEEZ’in ilk tam uzunluktaki orijinal Japonca albümü Into The A to Z, on parça içerecek. Albüm, Say My Name, UTOPIA, ANSWER, INCEPTION, WONDERLAND gibi parçaların Japonca versiyonları yer alacak. Ayrıca albümde yeni bir Japonca başlık olan Still Here da yer alacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu