Güncel

ATEEZ UNIVERSE ile İş Birliği Yapıyor!

ATEEZ UNIVERSE iş birliği ile yepyeni bir orijinal seriyi tanıttı. Pirate Reboot: The Five Treasures başlıklı eğlence programı, her bölüm boyunca üyelerin inanılmaz akıl yürütme becerilerini sergileyecek. İlk bölüm 22 Mart saat 10.00’da (KST) yalnızca UNIVERSE uygulaması üzerinden gösterildi.

ATEEZ UNIVERSE
ATEEZ UNIVERSE İş Birliği

ATEEZ UNIVERSE Yolculuğunda Ne Yapıyor?

NCsoft Co., Ltd. ve KLAP, “UNIVERSE’nin orijinal eğlence dizisi Pirate Reboot’un ilk bölümü: ATEEZ’in başrolünü oynadığı The Five Treasures ilk olarak bugün sabah 10’da yayınlandı.” Yeni şov, ATEEZ’in sekiz üyesi Hongjoong, Seonghwa, Yunho, Yeosang, San, Mingi, Wooyoung ve Jongho’yu korsan temalı bir yayında içeriyor. Bölümler, bir korsanın açık denizlerde ve ormandaki yolculuğunda ilerlerken üyelerin çeşitli cazibelerini sergiliyor.

İlk tanıtım afişi, bir korsana dönüşmekten zevk alan hayranlardan büyük destek aldı. İlk bölüm, bir alçak kavgasına katılan grubu gösterir. Gösteride ATEEZ, “C” tarafından bakılan bir uzay korsanı grubudur. Grup, korsan lisanlarına el konulması üzerine Dünya’da Harikalar Diyarı adında bir konukevi işletiyor. Temizlik sırasında grup gizemli bir kutu buldu ve sonraki yolculukları hakkında sorular sordu.

ATEEZ

ATEEZ UNIVERSE ile başladığı orijinal serisinde üyelerin keskin düşünme becerilerini ve hızlı akıl yürütmelerini sergileyecek. Küresel izleyiciler, ESC tarafından gönderilen görevleri başarıyla tamamladıktan sonra bir korsan lisansını geri kazanarak onurlarını yeniden kazanmaya çalışan grubun ardından heyecan verici bir dizinin tadını çıkarabilir.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu