Güncel

Automated App Ads Artık Türkiye’de

Facebook’un uygulama indirme çözümü ile reklam verenlerin daha az değişkenle daha çok sonuç elde etmesini sağlayan Automated App Ads Türkiye’de kullanıma sunuluyor. Otomatik Reklam Uygulamaları Türkiye lansmanı 8 Ekim tarihinde Kaan Camgöz, Krystel Bitar, Can Gökhen, Ayberk Demirci gibi Facebook bünyesinde yöneticilik yapan birçok ismin yanı sıra başarı hikayelerini anlatan Facebook iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşti. Bu etkinlik özellikle mobil uygulamaya yönelik iş yapan tüm reklamverenlerin ve performans ajanslarının oldukça ilgisini çekti.

Automated App Ads Nedir?

Automated App Ads
Automated App Ads Türkiye’de Kullanıma Sunuldu

Facebook otomatik uygulama reklamları ile reklamverenlerinin daha az çaba sarf ederek daha fazla sonuç almasına yardımcı oluyor. Uygulama reklamları için kampanya oluşturulduğunda, harcanan her miktarın büyüme üzerinde bir etkisi olması bekleniyor. Fakat sonuç her zaman beklenildiği gibi olmayabiliyor.

Otomatik uygulama reklamları, oyununu büyütmek ve reklam performansını sürdürmek isteyen her işletme tarafından kullanılabiliyor. Ayrıca işletmelerin oyunlarını kullanıma sunarken karşılaşabileceği zorlukları çözmek amacıyla kullanıma sunuluyor.

Facebook, işletmelerin büyümesini sağlayan çözüm önerileri ve araçlar sunmaya oldukça önem veriyor. Otomatik reklam uygulamaları ile de işletmelerin reklamlardaki sürdürülebilirliğine yardımcı olmayı ve bu durumun gelişmeye devam etmesini amaçlıyor. Sizde işletmeniz için Automated App Ads kullanmak istiyorsanız Facebook Yardım Merkezi tarafından yayımlanan bu makaleye göz atabilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu