Oyun

Back 4 Blood Ertelenme Tarihi

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen Back 4 Blood 22 Haziran’dan Ekim’e ertelendi. Erteleme haberini resmi sosyal medya hesabından duyuran bir geliştiricinin yaptığı açıklamaya göre “Turtle Rock Studios, oyunu lansman sırasında olabilecek en iyi oyunlardan bir tanesi yapmaya çalışıyor. Bu yüzdende oyunu hatasız bir şekilde oyunculara sunmak istiyor ve bunun içinde daha fazla zamana ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

Back 4 Blood Haziran'dan Ekim'e Ertelendi
Back 4 Blood Haziran’dan Ekim’e Ertelendi

Back 4 Blood Birden Fazla Platforma Çıkış Yapacak

Duyurulan erteleme haberi çoğu oyuncuyu üzse de ardından verilmiş olan sevindirici haberin gelmesi fazla uzun sürmedi. Turtle Rock Studios ve Warner Bros. Tarafından yapılmış olan duyuruda “oyun için yaz mevsiminde bir açık beta yayınlanacak” sözleri söylendi.

Ek olarak oyunun çıkacağı platformlar ise: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve PC olacak şekilde belirlendi.

Bunun yanı sıra yayıncılığı Warner Bros. tarafından yapılan çoğu oyun, oyunculara söylenen tarihte çıkmadı. Bu da şirketin sürekli olarak olumsuz eleştiri almasına sebep oluyor. Fakat bir yandan da oyuncular merakla oyunların çıkmasını bekliyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu