fbpx
Oyun

Back 4 Blood Oyun Videosu Çıktı

Warner Bros. 2021 senesinde yeni bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Zombi temalı olarak karşımıza çıkacak bir oyun ve  farklı oyun modlarına sahip olacak Back 4 Blood, co-op nişancı türünü seven oyuncuları bir araya getirecek.

Back 4 Blood ile ilgili bir etkinlik düzenleyen Warner Bros, oyunun gala gösterimini gerçekleştirdi. Bu sayede oyunun neler sunabileceği de ortaya çıkmış oldu. Açıklamalara göre, Back 4 Blood‘un kapalı beta sürecine dün itibari ile başladığı duyuruldu. Fakat ülkemizdeki oyuncular, bu kapalı beta sürecine maalesef dâhil olamıyor.

Back 4 Blood Oyun Videosu Çıktı
Back 4 Blood Oyun Videosu Çıktı

Platformların Tümünde Back 4 Blood Oyunu Yer Alacak

Back 4 Blood‘un hikâyesi, küresel bir salgından sonra hayatta kalmayı başaran insanların zombiler ilemücadelesini ele alıyor. Back 4 Blood eşli olarak da oynanabilen hikâye moduna sahip. Online oyunculu mücadele modu ve oyun kurucusunun tercihine bağlı şekillenebilen bir oyun modu da bulunuyor. Oyuncular, Back 4 Blood‘un piyasaya çıkması ile bütün bu modları deneyim sağlayabilecekler.

Back 4 Blood’un önemli özelliklerinden birisi, bu oyunun bütün platformlarda oynanabilecek olması. Bu sayede bilgisayar, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyuncuları, Back 4 Blood deneyimini yaşama imkânı sağlayacaklar. Warner Bros. 22 Haziran 2021‘de tüm dünyada piyasaya sürmeyi planlıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?