Oyun

Back 4 Blood Oyun Videosu Çıktı

Warner Bros. 2021 senesinde yeni bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Zombi temalı olarak karşımıza çıkacak bir oyun ve  farklı oyun modlarına sahip olacak Back 4 Blood, co-op nişancı türünü seven oyuncuları bir araya getirecek.

Back 4 Blood ile ilgili bir etkinlik düzenleyen Warner Bros, oyunun gala gösterimini gerçekleştirdi. Bu sayede oyunun neler sunabileceği de ortaya çıkmış oldu. Açıklamalara göre, Back 4 Blood‘un kapalı beta sürecine dün itibari ile başladığı duyuruldu. Fakat ülkemizdeki oyuncular, bu kapalı beta sürecine maalesef dâhil olamıyor.

Back 4 Blood Oyun Videosu Çıktı
Back 4 Blood Oyun Videosu Çıktı

Platformların Tümünde Back 4 Blood Oyunu Yer Alacak

Back 4 Blood‘un hikâyesi, küresel bir salgından sonra hayatta kalmayı başaran insanların zombiler ilemücadelesini ele alıyor. Back 4 Blood eşli olarak da oynanabilen hikâye moduna sahip. Online oyunculu mücadele modu ve oyun kurucusunun tercihine bağlı şekillenebilen bir oyun modu da bulunuyor. Oyuncular, Back 4 Blood‘un piyasaya çıkması ile bütün bu modları deneyim sağlayabilecekler.

Back 4 Blood’un önemli özelliklerinden birisi, bu oyunun bütün platformlarda oynanabilecek olması. Bu sayede bilgisayar, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyuncuları, Back 4 Blood deneyimini yaşama imkânı sağlayacaklar. Warner Bros. 22 Haziran 2021‘de tüm dünyada piyasaya sürmeyi planlıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu