Güncel

Bağış İçin Hamile Sevgilisini Öldürdü

Rus Youtuber Stas Reeflay bağış almak için sevgilisinin ve doğmamış çocuğunun ölümüne sebep oldu. Daha önce bağış almak için farklı yöntemler denemiş olan onlarca yayıncı ile karşılaşıldı. Aldığı bağışı beğenmeyip banyo suyu satan yayıncılara kadar pek çok haberle yapıldı. Fakat bu sefer çok daha trajik bir haber karşımıza çıktı.

Bağış İçin Hamile Sevgilisi
Bağış İçin Hamile Sevgilisin Canına Kıydı

Stas Reeflay Bağış İçin Hamile Sevgilisinin Ölümüne Sebep Oldu

Stas Reeflay, canlı yayın yaptığı sırada yayına katılan bir takipçisinin 1000 dolar teklif etmesi ile beraber bu trajik olaya imza attı. The Sun’ın haberine göre yapılan bu bağış teklifiyle birlikte kız arkadaşını sadece iç çamaşırları üzerindeyken balkona kilitleyip hamile olan kız arkadaşının ölümüne sebep oldu. Ülkedeki soğuk hava sebebiyle kız arkadaşı uzun süre dışarıda kaldığı için hipotermiye giren genç kız hayatını kaybetti. Youtuber yaptığı bu trajik hareket ile beraber kız arkadaşının ve doğmamış çocuğunun katili oldu. Ayrıca bu anlar canlı yayına da yansıdı.

Bağış İçin Hamile Sevgilisi
Bağış İçin Hamile Sevgilisinin Ölümüne Sebep Oldu

Daha evvel de bağış için hamile sevgilisine uygunsuz hareketler yapan yayıncı, olayı fark edince battaniye ile kız arkadaşını ısıtmaya çalıştı. Fakat kız arkadaşını hayatta tutmaya yetmedi. Bu şekilde yayın yapmaya devam eden Reeflay, durumun ciddiyetini anlayınca sağlık ekiplerini aradı. Sağlık ekipleri geldiğinde bile yayınını kapatmadan devam eden yayıncının yaşanan bu olaydan sonra gözaltına alındı.

İlginizi çekecek her türlü haberlerden anında haberdar olmak için Teknotomy Güncel sayfasına göz atmayı unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu