E-SporFIFALOL

Bandırma Belediyesi Espor Paylaşımı

Balıkesir Bandırma Belediyesi Espor ile ilgili bir paylaşım yaparak espor hakkında girişimde bulunan Gaziantep Şahinbey Belediyesinin arkasında kalmayacağını ve turnuvalara katılacağının sinyalini önceden vermiş oldu.

Bandırma Belediyesi Espor Paylaşımı
Bandırma Belediyesi Espor Paylaşımı

Hem Türkiye’de, hem de dünya çapında pek çok devlet espor kapsamında yaptıkları çalışmalarını hızlandırıyor. Takımlar, turnuvalar, espor merkezleri gibi oluşumlar ile belediyeler gençlerin bu espor sektöründe gelişmelerini hedefliyorlar. Bu çalışmalardan bir diğeri ise Balıkesir Bandırma Belediyesi tarafından gençlere özel olarak yapılacak gibi duruyor. Belediyenin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılmış olan paylaşım ile birlikte “Gençlerin yakın takipte kalması” istendi.

Bandırma Belediyesi Espor İçin Paylaştığı Video ve Yazı

Yapılmış olan paylaşımda: “Gençlere bir sürprizimiz var. Yakın takipte kalın” diyerek altına yerleştirilmiş olan videoda NBA 2K, League of Legends ve FIFA oyunlarının fotoğrafları kısa bir şekilde gösteriliyor. Henüz kimse bunların bir turnuvayı mı yoksa takım oluşumlarını mı ifade ettiği hakkında bir bilgi sahibi değil. Belirtildiği üzere kısa bir sürede ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu