Güncel

Barış Akarsu Film İle Geri Dönüyor

Geçirdiği talihsiz trafik kazası sonucunda hayata veda eden Barış Akarsu‘nun yaşamı film yapımcılarının oldukça ilgisini çekiyor. Ünlü sanatçı kısa süre içerisinde kendini Türk halkına sevdirmeyi başarmıştı. Eşsiz sesi ile TürkRock sevenleri gönülden etkilemiş sanatçının hayatının film olacağı kısa süre önce Instagram üzerinden açıklandı.

Açıklamanın hemen arkasından binlerce beğeni alan bu gönderide, hayranların pek çok soru sorduğu, bu sorular içinde en merak edileni filmde başrol oyuncusunun kim olacağı yönünde oldu. Konu hakkında henüz açıklama yok, filmin çıkış tarihi de henüz netleşmiş değil.

Barış Akarsu
Barış Akarsu

Barış Akarsu’nun Hayatı Film Oluyor

Yapım, doğduğu andan ölüm anına kadar olan kısmı konu alırsa, yüksek olasılıkla izleyenler bolca gözyaşı dökecek gibi gözüküyor. Konunun ilerideki günlerde açıklığa kavuşması ile hayranların merak ettiği sorularda cevap bulacak.

Barış Akarsu Kimdir?

Barış Akarsu, 29 Haziran 1979’da doğdu ve 4 Temmuz 2007’de hayatını kaybetti. Temmuz 2004 yılında Akademi Türkiye isimli televizyon projesine katılarak ün sahibi olan bir Türk rock müzisyeni ve oyuncuydu. Üç yılda iki stüdyo albümü çıkardı ve Star TV’de yayınlanan Yalancı Yarim dizisinde oynadı. 29 Haziran 2007 tarihinde, çocuklar için bir yardım konserinden dönüş yolunda, araba kazasında ağır şekilde yaralandı. Yoğun bakım ünitesinde beş gün geçirdikten sonra 4 Temmuz 2007 tarihinde kazadan kaynaklanan komplikasyonlar nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Merak ettiğiniz en güncel ve teknolojik haberlere anında ulaşmak için Teknotomy Güncel sayfamızı, daha çok bu haberlere benzer bilgilere ulaşmak için Teknotomy Influencerlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu