E-SporZULA

BASE Espor Oyuncu Turnuvası Başlıyor

BASE Espor oyuncu turnuvası 24 Şubat tarihinde başlıyor. Başakşehir Belediyesi Espor Merkezi Zula takımı için oyuncu seçmelerinin yapılacak olduğu turnuva başlıyor.

Bir espor takımında yer alıp hayallerinin peşinden koşmak isteyen oyuncuları oldukça heyecanlandıran turnuva için nefesler tutuldu. 24 Şubat ve 26 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan turnuvanın başlangıç saati 15.00.

BASE Espor Oyuncu Turnuvası Yakında Başlıyor
BASE Espor Oyuncu Turnuvası Yakında Başlıyor

Turnuvaya katılıp bir espor organizasyonunun çatısı altında oyun oynamak istiyorsanız Master Of Gamers internet sitesi üzerinden kayıt olmayı unutmayın.

BASE Espor Oyuncu Turnuvası Hakkında;

Turnuva 5v5 şeklinde tekli eleme formatında oynanacak. Yalnızca yarı final ve final maçları B03 şeklinde oynanacak. Geriye kalan eleme maçları ise tek maç üzerinden oynanacaktır.

Maç sayfasında sol kısımda bulunan takım, maç lobisini kurmalı ve rakip takıma lobi açıklamalarını vermek zorundadır. Herhangi bir şekilde glitch ya da bug kullanımı yasaktır. Aksi taktirde Master of Gamers adminleri tarafından ceza işlemi uygulanabilir.

Haksız avantaja yol açan her şey yasa dışıdır. Buna her türlü bug vs. dâhildir. Master Of Gamers yönetimi, herhangi bir şekilde uyarı vermeden silah ya da ekipman yasaklama hakkını elinde tutar.  

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu