Güncel

Basketbol Arena Hilesi Var Mı?

Türk oyuncular sevdikleri oyunu hileli bir şekilde oynamak istiyor. Basketbol Arena apk aramasına giren oyun sevenler genellikle virüs dolu dosyalar indiriyor. Basketbol Arena para hilesi yapmanız pek mümkün gözükmüyor çünkü oyunun hazırlayıcıları bunu önleyen hile önleyici programlarla korunuyor.

Basketbol Arena Elmas Hilesi Var Mı ?
Basketbol Arena Elmas Hilesi Var Mı ?

Her oyunun orijinal hali ve kendisine has zorluğu ile güzel. Son zamanlarda orijinal oyunun önemi arttı. Apk olarak ya da crack halinde indirilen oyunlar orijinal hallerini her zaman aratıyor. Masomo markası oyuncular hile peşine düşmesin diye müsabakaları kazanınca ya da günlük giriş yapıldığı zaman ödüllendiriyor. Bu ödüller sayesinde kendinizi geliştirip rakiplerinizin önüne geçebiliyorsunuz. Basketbol Arena android oyun club gibi apk olarak indirebileceğiniz sitelerde oyunun orijinalini yükleyebiliyorsunuz.

Basketbol Arena Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Oyun aslında Kafa Topu oyununa çok benziyor. Uzmanlara göre oyunun rekor kırmasının en büyük sebeplerinden biri olarak bunu gösteriyor. Kafa Topu’ndan ayıran özellikleri ise oyunun grafikleri ve oynanış tarzının farklı olması. Oyun diğer oyunlara göre daha hızlı karakter gelişimi sunuyor. Ayrıca oyunculara müsabaka kazandığı zaman diğer oyunlara göre daha fazla ödüllendiriyor. Hala yeni kullanıcılar kazanmak isteyen şirket, Basketbol turnuvası düzenlemek istiyor.

Basketbol Arena Elmas Hilesi
Basketbol Arena Elmas Hilesi

Oyun mağazaya yüklendiği andan itibaren 1 hafta içinde 2 milyon indirilmeye ulaştı ve Türkiye’de rekor kırdı. Özellikle ülkemizde çok sevilen oyun, her gün yeni kullanıcılar tarafından oynanıyor. İndirme sayısında düşme olmaz ise Türkiye’de en çok indirilen oyun olarak tarihe geçme ihtimali bulunuyor.

Uzmanlara göre Cyberpunk 2077 ve Basketbol Arena son zamanlarda ülkemizde dikkat çeken oyunlar ve Cyberpunk 2077 çok büyük beklenti ile geldi ve şuan oyun içi hatalar ile gündemde. Arena ise kullanıcıların olumlu geri dönüşleri ile. Kullanıcı sayısı hızla artmaya devam ederse 2020 yılında ülkemizde en başarılı oyun olarak tarihe geçerse kimsenin şaşırmayacağını düşünüyorlar.

Masomo Oyun Reklam Videosu

Play Store’dan ve Apple Storde’dan oyunu indirmek istiyorsanız tıklayınız.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu