OyunFPS

Battlefield 5’e Ücretsiz İçerik!

Battlefield V birçok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Silah atış hissiyatını seven oyuncular, sıkça BF 5’i tercih ediyor. Özellikle güncellenen bullet-drop mekaniği ile oyuncular daha gerçekçi bir hissiyat ile oyunu oynuyorlar.

Battlefield 5 Oyun İçi Görüntüsü
Battlefield 5 Oyun İçi Görüntüsü

Battlefield 5 Ücretsiz Tank ve Silah Kaplamaları

Oyunun içindeki, zırhlı araçlaruçaklar ve silahların tasarımlarını değiştirmek veya geliştirmek mümkün. Böylelikle oyuncular kendi oynayış stillerine göre silahları, uçakları ve tankları özelleştirebilme yeteneklerine sahip oluyor. 

Ayrıca, silahlarda ve araçlarda bulunan dış kaplamaların kilidini açabilmek için oyuna daha fazla emek vermek gerekiyor. Geliştirici firma, haftalık görevlerle oyunculara ödüller verirken, oyuncular da bu sayede oyunu oynamaya devam ediyor.

Dün, oyunun resmi Twitter hesabının attığı bir tweet ile ücretsiz dağıtılacak içerikler oyunculara söylendi.

Ücretsiz verilecek içerikte, Panzer IV için Dead of Night kaplaması bulunuyor. Ek olarak ücretsiz olarak dağıtılacak içerikte, Sturmgewehr 1-5, Tromboncino, KE7 ve Gewehr M95 30 silahları için Splattered kaplaması var. Bütün bu kaplamalar ek olarak cadılar bayramı teması ile birlikte geliyor. Tüm kaplamalar, 4 Kasım‘a kadar oyuna giriş yapan herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu