Güncel

Beats Flex: Apple’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı

Son dönemde çıkardığı iphone 12 ve HomePod mini ile oldukça ses getiren Apple, şimdide yeni kablosuz kulaklık modeli Beats Flex ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Yeni çıkan cihazla ilgili detayalar ise şu şekilde.  

Apple Beats Flex'i Çıkardığını Duyurdu
Apple Beats Flex’i Çıkardığını Duyurdu

Türkiye için 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Beats Flex’in Türkiye satış fiyatı ise 549 TL. Cihaz askılı tasarımı ve kulak içi formunda karşımıza çıkıyor. Apple’ın cihaz için ifade ettikleri ise şu şekilde; Beats Flex, günlük hayatınıza tam uyum sağlayacak kadar esnektir.

İster müzik dinleyin ister aramaları cevaplayın veya sosyal medya hesabınızda gezinin, her zaman bir sonraki adıma hazır olacaksınız. Kulaklıklar kulağınıza takılıyken otomatik olarak müzik çalan ve boynunuzda birbirlerine yapışık haldeyken duraklatan manyetik kulaklık uçları müzik dinlemeyi çok daha kolay hale getirir.

Cihaz 12 saate kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca gücünü w1 çipten alıyor. Bu sayede oldukça kolay bir şekilde diğer Apple cihazlara bağlanabiliyor. Cihaz ayrıca rakiplerine göre oldukça iyi derece de bir ses kalitesine sahip. Şu anda sadece Apple.com.tr’de satılan modelin satışı gerçekleştikten sonra elinize ulaşması ise yaklaşık 2 hafta sürüyor.

Beats Flex 1

Apple Yakında AirPods Studio ile Karşımıza Çıkmayı Planlıyor

Beats Flex çıktıktan sonra Apple şimdideAirPods Studioiçin hazırlıklara başladı. İçinde bulunan Transparency Mode ile istenirse önlediği dış gürültüyü tekrardan duymanızı sağlayacak ve her iki versiyonu da mükemmel ses kalitesine sahip olacak. AirPods Studio aynı zamanda geniş kişiselleştirme seçeneklerine de sahip. Ayrıca yeni cihazların kablosuz şarja imkan tanıdığı da gelen bilgiler arasında cihazların fiyatları ise spor odaklı normal versiyonu 399 dolar yapısında deri kullanılacak olan lüks versiyonu ise 599 dolar civarında satışa sunulacak.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu