Güncel

Beyaz Show Tekrardan Ekranlarda Olacak

İlk bölümü 1996 yılında yayınlanan ve geçtiğimiz yıllarda son bulan Türk televizyon tarihinin en uzun talk show programı Beyaz Show tekrardan ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Beyazıt Öztürk’ün yaptığı açıklamalara göre Beyaz Show 2021 yılı içerisinde ekranlarda olacak. Fakat Beyaz Show izleyicilerinin biraz sabretmesi gerektiğini şimdiden söyleyebiliriz.

Beyaz Show Tekrardan Ekranlarda Olacak
Beyaz Show Tekrardan Ekranlarda Olacak

Yayınlanmaya başladığı 1996 yılından 2018’e kadar cuma gecelerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show İddialara göre Kanal D yönetiminin el değiştirmesi sonucu ekranlara veda etti. Konu hakkındaki başka bir iddia ise yeni kanal yönetiminin Beyazıt Öztürk’e yeni bir proje teklifi sunduğu ama Öztürk’ün bu teklifi reddettiği yönündeydi. Öztürk bu konuda bir açıklama yapmazken yeni programın yayınlanacağı kanal konusunda da bilgi vermedi.

Beyaz Show Tekrardan

Bu gün aracına doğru yol alırken magazin mensuplarına yakalanan Öztürk muhabirlerin sorularını cevapladı. Beyaz Show hakkında gelen soruya Beyaz Show özlendi yanıtını veren ünlü isim Beyaz Show’un ne zaman yayınlanacağına dair soruya ise “Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah” cevabını verdi.

Beyaz Show’un hangi kanalda yayınlanacağı açıklanmamış olsa da bu noktada Beyazıt Öztürk’ün iki seçeneği olduğunu söylemek mümkün İlk seçenek yıllardır başarı sağladığı Kanal D’de yayın yapmak. İkinci seçenek ise Exxen ile anlaşarak Beyaz Show’u interaktif hale getirmek. Beyazıt Öztürk’ün kararını hep beraber göreceğiz.

Yaşanan haberlerden anında haberdar olmak için Teknotomy güncel adresini takip edebilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu