K-Pop

Big Hit Music, BTS’in Ne Zaman Yeni Albüm Çıkaracağını Yanıtladı

Genellikle her yıl en fazla iki yeni albüm çıkaran grup, daha önce yurtdışına verdiği bir röportajda şarkı yapmakla meşgul olduklarını söyleyerek BTS’in ne zaman yeni albüm yayınlayacağına dair ARMY’leri heyecanlandırdı. Sosyal trend haberleri yapan Sports DongA’ya göre yılın ilk yarısında başarılı grup yeni bir şarkı yayınlamaya çalışıyor gibi görünüyor.

bts'in ne zaman yeni albüm çıkaracağı belli mi
BTS

Normalde her yıl altı aydan fazla dünya turlarına çıkan grup, COVID-19 pandemisi nedeniyle bir yıldan fazla zamandır tur düzenleyemedi. BTS üyeleri de son zamanlarda solo çalışmalarıyla meşguller. Görünüşe göre solo parçası ilk hazır olan üye yakında bir karışık derleme yayınlayabilir. Bunun yanında BTS’ten V geçtiğimiz günlerde özel albümleri BE teaser videosunun kamera arkası tanıtım videosunda ilk solo karışık kaydından bahsetti.

BTS’in Ne Zaman Yeni Albüm Çıkaracağı ARMY’ler İçin Merak Konusu

Bunların yanı sıra, BTS 16 Haziran tarihinde Japonca en iyi albümleri olan BTS, THE BEST‘i yayınlayacak. Son zamanlarda BTS’in ne zaman yeni albüm çıkaracağı ile ilgilihaberler,bu Mayıs ayında bir geri dönüş olacağını ortaya çıkardı. Hayranların merakla bekledikleri sorulara cevap olarak Big Hit Music, sanatçıların planlarının her şey tamamlandıktan sonra kamuya duyurulacağını söyledi.

Grubun yakın zamanda yapacağı geri dönüşün hazırlık aşamasında çeşitli canlı yayınlar, röportajlar ve daha fazlasını yaptığı da şirket tarafından bildirildi. Daha önce Şubat ayında ünlülerin hayranlarla canlı sohbet oturumları yapmasına imkân tanıyan VLIVE uygulamasındaki bir canlı yayında BTS, yeni müzik üzerinde çalıştıklarını açıkladı:

“Bir şarkıcı için en önemli şeyin iyi dans etmek, iyi şarkı söylemek, güzel albümler çıkarmak ve herkesle iletişim kurmak olduğunu düşünüyoruz. Şu an yayınlanan güzel şarkılarımız var ve pek yakında daha iyi şarkılarla bir geri dönüş yapmayı umuyoruz.”

Mart ayındaki ET Canada röportajında, BTS’in ne zaman yeni albüm çıkaracağı konusunda konuşurken popüler K-Pop grubu yakında olması planlanan geri dönüşlerini de ima etti: “Şu sıralar grup olarak ve bireysel olarak yeni şarkılar üzerinde çalışıyoruz. Bu yıl ARMY’ler bizden pek çok şey bekleyebilir.”

BTS, geçtiğimiz Kasım ayında başlık şarkıları “Life Goes On” ile BE albümlerini yayınlamıştı. Bu yılın ilk yarısında geri dönüş yaparlarsa, son tanıtımlarından altı ay sonra geri dönüşlerini gerçekleştirmiş olacak. Ayrıca geçtiğimiz günlerde yayınlanan BTS – Film Out müzik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu