Güncel

Bilal Göregen Tiktok Hesabı Açtı

Bilal Göregen eğlenceli kişiliği ile kendini sevdirmeyi başardı. İlk olarak Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz yarışmasında Türk seyircisinin karşısına çıkan Göregen seyirciler tarafından çok sevilmişti. Göregen daha sonra Youtube hesabı açtı. Youtube hesabında darbukası ile ritim tuttuğu ve eğleneceli yorumu ile şarkıları söylemesi çok sevilmişti. Youtube resmi hesabından Bilal Göregen’in en çok izlenen videosunu paylaşmıştı. Bu paylaşım bir ilkti. İlk defa Youtube Türk bir Youtuber’ı hesabında paylaşmıştı. Bilal Göregen’i dünyanın her yerinde takip eden kullanıcılar bulunuyor.

Youtube’n Paylaştığı Bilal Göregen’in Videosu

Bilal Göregen Tiktok hesabı açtı. Daha önce de Bilal Göregen Tiktok’ta bulunmuştu. Reynmen ve Berkcan Güven’in konuğu olan Göregen ilk defa Tiktok’ta yer almıştı. Yayında Reynmen ve Berkcan Güven’e darbukası eşliğinde şarkı söylemiş hatta bu ikiliye özel şarkı yapıp söylemişti. Daha sonra yayına Acun Ilıcalı’nın katılması ile canlı yayında en çok izlenme rekoru kırılmıştı. Yayında Acun Ilıcalı ve Reynmen iddiaya girdiklerini açıklamıştı. Reynmen ve Berkcan Güven’in birlikte olduğu projenin Exxen TV’de en çok izlenenen içerik olması durumunda Acun Ilıcalı’nın son model bir spor araba alacağını açıklamıştı.

Bilal Göregen Tiktok açtıktan kısa bir süre sonra mavi tik işareti aldı. Tiktok fenomenleri bu olaya çok şaşırdıklarını açıkladılar. Bilal Göregen ise yaşanan olaylardan mutlu olduğunu ve mavi tik verdiği için Tiktok’a teşekkür etti. Yakın zamanda içerikler yükleyeceğini söylene Göregen Tiktok için farklı içerikler hazırladığını da açıklamıştı.

Tiktok fenomenleri Bilal Göregen’i takip etmeye başlıyor. Fenomenlere göre Göregen’in Tiktok hesabı 1 hafta 500 bin aboneyi geçeceğe benziyor. Sizce Bilal Göregen Tiktok’ta başarılı olabilir mi?

Bilal Göregen Tiktok Hesabı Açtı
Bilal Göregen Tiktok Hesabı Açtı

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu