Güncel

Bitcoin Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor

Özellikle son 3 aylık süreçte boğa piyasası olarak adlandırılan yükseliş sürecinin devam etmesi ile Bitcoin ve kripto paralar gündemimizden düşmeyen konular haline geldi. Bu süreçte kripto paraların en büyüğü olan Bitcoin rekorlar kırmaya devam etti. Bu yazının yazıldığı tarihte 63 bin Dolar seviyelerinde olan Bitcoin’in yükselişi durdurulamayacak gibi gözüküyor.

Bitcoin Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor
Bitcoin Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor

Kripto paralar hakkında paylaştığı veriler ile yatırımcılar arasında en popüler site haline gelen CoinMarketCap verilerine göre 63246 dolar seviyelerine gelerek ATH yapmış oldu. Bitcoin‘in bu ani yükselişi karşısında diğer altcoinler değer kaybı yaşarken yaşanan değer kaybının uzun sürmeyeceği düşünülüyor.

Bitcoin Rekor Grafiği Şu Şekilde

Bitcoin Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor
Bitcoin Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor

Yükselişine geçtiğimiz yılın ikinci yarısında başlayan Bitcoin ilk ATH’ını da o zamanlar yaptı. Yeni yıla girmemiz ile beraberde yoluna soluksuz devam eden Bitcoin bu yılın başından beri değerini ikiye katladı.

Kripto paralar son dönemin gözde yatırım araçları ve bu durum uzun süre daha sürecek gibi gözüküyor. Zira yakın zamanda kripto paraların işlem hacmi 2 trilyon dolara kadar çıktı. Bu durum insanlarda şaşkınlık yaratırken şu an ki işlem hacmi 2,14 trilyon dolar

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu