K-Pop

BLACKPINK Around The World Paylaşımı

K-pop kız grubu BLACKPINK, yaklaşmakta olan bir projeyi ortaya koyan bir sosyal medya paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı. BLACKPINK Around The World paylaşımında Seul ile başlayan video, dünyadaki büyük şehirlerin yanı sıra yerel zamanlarının uydu görüntülerini de gösterdi. Arka planda, BLACKPINK’in hit şarkısı “How You Like That” çaldı ve izleyicilerin merakı oldukça arttı.

Video ilerledikçe, uydu görüntüleri yerini üstüne pembe bir taç yerleştirilmiş olan dünya görüntüsüne bıraktı. Son görüntüyle projenin, grubun uluslararası başarısını ve küresel bir izleyici kitlesine hitap ettiği söylenebilir.

BLACKPINK Around The World Paylaşımı

BLACKPINK Around The World ile Dikkatleri Üzerine Çekti

BLACKPINK, sektördeki önde gelen K-pop kız gruplarından biri olarak küresel müzik pazarında benzeri görülmemiş bir konum kazandı. Yalnızca birkaç ay önce piyasaya sürülen The Album adlı ilk tam uzunluktaki albümlerinin ardından, birçok kişi grubun bu yılki başarılarını kutlamak için büyük ölçekli bir etkinlik bekliyor. Bu yüzden de yayınlanan video sadece 30 saniye olmasına rağmen, hayranlardan büyük bir ilgi topladı.

Blackpink Around The World Paylaşımı
BLACKPINK Around The World

Albüm, 50’den fazla ülkede iTunes albüm listelerinde zirveye çıktı ve grubun devam eden küresel etkisini gösterdi. Ayrıca, albüm ABD Billboard 200 listesinde ve yayınlandıktan bir hafta sonra İngiliz Resmi Albümleri listesinde ikinci sırada yer aldı. 

Devam eden küresel başarıları nedeniyle, BLACKPINK ayrıca yakın zamanda Bloomberg yayınında uluslararası alanda en etkili pop yıldızı seçildi. Grup, başlık için Cardi B ve Justin Bieber gibi önde gelen yıldızları yendi. BLACKPINK Around The World paylaşımıyla da hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

Siz de BLACKPINK hayranıysanız, gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu