K-Pop

BLACKPINK As If Its Your Last Yeni Rekoruna Ulaştı!

YG Entertainment’ın ödüllü k-pop kız grubu BLACKPINK As If Its Your Last müzik videosu ile yeni bir rekor kırdı. Dört yıl öncesinin hit parçası olan şarkı ile grup mükemmel bir başarı elde etti. Jennie, Jisoo, Rose ve Lisa As If It’s Your Last isimli parçanın müzik videosuyla YouTube platformunda 1 milyar görüntülenmeyi aştı.

BLACKPINK As If Its Your Last
BLACKPINK As If Its Your Last

BLACKPINK As If Its Your Last 1 Milyar Görüntülenmeye Ulaşan 4. Müzik Videosu Oldu!

Femme fatale dörtlüsü, 22 Haziran 2017’de hayranlarına parça hediye etti. Parçanın dünya çapında başarılı bir şekilde yayınlanmasının üstünden 3 yıl 10 ay geçti ve grup bu sürede etkileyici bir kilometre taşına ulaşmayı başardı. Bu parça ile grup ilk olarak Golden Disc Awards’da ödül aldı. Ayrıca Billboard’un World Digital Song listesinde ilk kez sahneye çıktı.

BLACKPINK

As If It’s Your Last BLACKPINK’in YouTube platformunda 1 milyar görüntülenme sayısına ulaşan dördüncü müzik videosu oldu. Grubun benzer başarıyı elde eden diğer şarkıları BOOMBAYAH, DDU-DU-DDU-DU ve Kill This Love oldu. Buna ek olarak BLACKPINK, YouTube’da 60 milyon aboneyi aştı. Küresel başarısını kanıtlayan grup, dünya çapında çok sayıda aboneye ulaşan ilk kadın sanatçı oldu.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu