K-Pop

BLACKPINK BOOMBAYAH 1,1 Milyar Görüntülenmeye Ulaştı

YG Entertainment’ın sevilen dörtlüsü BLACKPINK BOOMBAYAH ile YouTube platformunda bir başarı daha elde etti. 4 Şubat 2021 tarihinde sevilen k-pop kız grubunun ilk müzik videosu olan BOOMBAYAH YouTube’da 1,1 milyar görüntülemeye ulaştı. Dikkat çekici bir şekilde Jisoo, Jennie, Rose ve Lisa, müzik videosunun yayınlanmasının üzerinden dört yıl beş ay 26 gün geçtikten sonra bu mükemmel başarıyı elde etti.

BLACKPINK BOOMBAYAH, grubun bu başarıyı elde eden üçüncü müzik videosu oldu. Grubun bu başarıyı elde diğer hit parçaları, DDU-DU-DDU-DU ve Kill This Love’dır. K-pop dünyasında ise bu başarıyı Psy – Gangnam Style ve BTS’in DNA’ı ve Boy With Luv’ı elde etti.

BLACKPINK BOOMBAYAH

BLACKPINK geçtiğimiz hafta sonu THE SHOW isimli ilk çevrimiçi konserini gerçekleştirerek dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla buluştu. THE SHOW isimli etkinliğe 280 bin hayran, bilet alarak katıldı. Muhteşem dörtlü, büyüleyici güzellikleri ve güçlü performansları ile hayranlarını konserde büyüledi. Grup konserde hit parçalarını seslendirdi. Ayrıca grubun üyeleri kendi solo parçalarını da seslendirerek hayranlarına sürpriz yaptı.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu