K-Pop

BLACKPINK Jennie Vogue Korea için Moda Editörlüğüne Başladı

BLACKPINK Jennie ilk kez moda editörü olarak karşımıza çıktı. Vogue Kore’nin Mart sayısı için hazırlanan reklam görüntülerinde Jennie hayranlarını şaşkına uğrattı. 19 Şubat Cuma günü Vogue Kore, içinde sadece Blackpink’in rapçisi Jennie’nin olduğu için bir fotoğraf albümü yayınladı. Birkaç kez Vogue Kore için fotoğraf çekimlerine katılan k-pop idolü bu kez karşımıza bu fotoğrafları düzenleyen kişi olarak çıktı. Saç ve makyajın ne olacağına kendisi karar veren Jennie, aynı zamanda kıyafetlerini de kendisi seçti.

BLACKPINK Jennie
BLACKPINK Jennie

BLACKPINK Jennie Flaunts, Moda İkonları + Nefes Kesen Görsellerden Esinlenen Konseptler

Jennie, Vogue Korea tarafından yayınlanan fotoğraflarda, moda ikonlarından esinlenen çeşitli karakterleri sergiledi. Fotoğraflarda çeşitli karakterlerden ilham alarak elçisi olduğu Chanel’in dokunuşuyla, Jennie Kim doğal güzelliğini ve zarafetini yine göstermeyi başardı.

Bir moda editörü olarak çıkış yapmanın keyfinin yanı sıra, Jennie aynı gün Instagram üzerinden fotoğraflarını da paylaştı. Yayınlanan fotoğrafta Jennie, büyüleyici görselliğinin yanı sıra zarif şeklini de gösterdi. Öte yandan Jennie, aynı moda dergisiyle yaptığı bir önceki röportajında bir moda ya da dergi editörü olarak çalışma planlarından bahsetti. Derginin bu sayısında bir moda editörü olarak çıkış yapmak Jennie için rüya gibi bir an oldu.

BLACKPINK Jennie
BLACKPINK Jennie

Jennie ister idollük olsun ister moda editörü olsun kesinlikle iki yoldan birini güzelliği ile zirvede devam ettirecek görünüyor. Açıkçası, BLACKPINK Jennie, “dünyanın en büyük kız grubu” olarak anılan grubun üyesi olmanın yanında başarılı bir solo kariyerin de tadını çıkarıyor.

12 Ocak Salı günü Jennie, hayranlarına bir hediye olması için kişisel YouTube kanalını açmış, yayılan haberlerin üzerine abone sayısında inanılmaz bir artış kaydetmiş ve bir K-pop idolü tarafından 1 milyon aboneye ulaşan en hızlı YouTube kanalı olmuştu. Sevilen idol, artık “K-pop İdol tarafından En Çok Abone Olunan YouTube Kanalı” rekorunu elinde tutuyor.

Ayrıca BLACKPINK Jennie, Koreli bir kadın yıldızın alabileceği en prestijli ve özel onay işlerinden biri olarak belirtilen “Chum Churum” markası için bir soju modelleme teklifi de aldı.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu