K-Pop

BLACKPINK Jennie’nin Yanından Ayırmadığı En Değerli 3 Eşya

BLACKPINK Jennie, daha önce herkese çantasında neler taşıdığını göstermiş olmasına rağmen, kısa süre önce yanında olmadan gidemeyeceği üç şeyin ne olduğunu da açıkladı. Harper’s Bazaar Korea ile yaptığı kamera arkası röportajında dergi, dünyaca ünlü idole en değerli üç eşyasının ne olduğu hakkında sorular sordu.

blackpink jennie en değerli 3 eşya
Jennie, Harper’s Bazaar Korea’ya En Değerli 3 Eşyasından Bahsetti

BLACKPINK Jennie için en değerli ilk eşyası, onun en sevdiği hobilerinin bir parçası olan ve onun ikinci bir Instagram hesabı açmasının nedeni olan bir eşyaydı. Bu eşya, onun için tüm önemli anları yakalayan kamerasıydı.

Bir sonraki en değerli eşyası ise, cüzdanını ve diğer gerekli eşyaları saklaması gereken birçok kişinin sahip olması gereken gerçekten önemli bir üründü. Jennie, kendisi için en önemli eşyalardan ikincisinin dudak kremi ve onun gibi yanına alması gereken diğer küçük ögeleri taşımaya yarayan mini bir çanta olduğunu söyledi.

BLACKPINK Jennie’nin En Değerli 3. Eşyasını Tahmin Etmek Çok Zor

blackink jennie bazaar my choice en değerli 3 eşyası
JENNIE

BLACKPINK Jennie’nin yanında taşıdığı en değerli son öğe, diğerlerine kıyasla beklenmedik ama zekice bir üründü. BLACKPINK’in diğer üyeleri gibi Jennie de bir moda tutkunu olarak biliniyor. Ancak her ne kadar moda danışmanları olsa da kendisinin de bir kıyafeti ayarlaması gerektiği anlar olabiliyor. Jennie, her zaman moda acil durumları için yanında bir broş taşıdığını söylüyor.

En gerekli eşyalarını taşıdığı çantası, acil durum broşuyla her an modaya uygun giyinebilmesi ve anılarını kaydedebileceği kamerası ile BLACKPINK Jennie, aniden gelişebilecek her durum için hazır! Jennie’nin daima yanında taşıdığı bu üç eşyadan bahsettiği videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Peki, sizin acil durum için gerekebilecek en değerli üç eşyanız neler?

Kaynak
BLACKPINK’s Jennie Reveals Her Three Most Precious Items

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu