GüncelK-Pop

BLACKPINK Jisoo Rosé’yi Ziyarete Gitti

BLACKPINK Jisoo Rosé’yi On The Ground müzik videosu çekiminde ziyarete giderek gösterdiği destek, hayranlar tarafından oldukça çok sevindirici oldu. Jisoo Rosé’nin en büyük hayranı ve destekçisi olduğunu Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla kanıtladı. BLINK’lerin bildiği gibi Rosé, uzun zamandır beklenen solo çıkışını 12 Mart’ta “On The Ground” şarkısıyla yaptı.

BLACKPINK Jisoo Rose
BLACKPINK Jisoo Rose’yi Ziyaret Etti

BLACKPINK Jisoo Rosé’yi Tam Destek!

BLACKPINK üyeleri, içten desteklerini vermek için çabuk davrandı. Hatta Jisoo, On The Ground müzik videosunun çekimleri sırasında Rosé’yi ziyaret etti. Jisoo ziyareti sırasında geçirdiği tüm süre boyunca Rosé’ye iltifatlar yağdırdı. Ayrıca BLACKPINK Jisoo Rosé’ye olan desteğini göstermek ve destek olduğunu belli eden sözlerini paylaşmak için Instagram hikayesinde bir paylaşımda bulundu.

BLACKPINK Jisoo Rose
Jisoo Rose’nin Hayranları için Arka Planları Paylaştı

BLACKPINK ikilisinin yer aldığı bir fotoğrafta, Jisoo gururla “Chaeng’imizin şarkısı çıktı. Bu bir ömür en iyi şarkı olarak kalacak” şeklinde bir yazı da yer aldı. Birlikte fotoğraflarının yanı sıra Jisoo, Rosé’nin resmi konsept fotoğraflarını paylaştı ve hayranlarından ona çok daha fazla destek göstermelerini istedi. Jisoo tüm bunların yanı sıra hayranların isteği üzerine müzik videosunun çekildiği arka planları da paylaş

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu